Setkání fanoušků s vedením Slavie

Přebíráme oznámení ze Slávistických novin:

Ve středu 18. ledna 2012 se od 19 hodin koná v Edenu další setkání s vedením Slavie, tentokrát na téma finance, marketing a obchod.

Hlavním tématem setkání bude marketing a finanční hospodaření klubu, které budoue prezentovat marketingový a obchodní ředitel Martin Malík a finanční manažer klubu Kamil Kocurek. Pokud máte již nyní otázky týkající se tohoto tématu, pošlete je do pondělí na email kaufnerova@slavistickenoviny.cz. Další možnost pokládat otázky bude samozřejmě na samotném setkání, kde po úvodní prezentaci bude nejdříve prostor na otázky, které zajímají všechny, a poté bude možnost individuální diskuze se zástupci vedení Slavie.

Vedle Martina Malíka a Kamila Kocurka se setkání zúčastní prezident klubu Aleš Řebíček, finanční ředitel Adam Řebíček, ředitelka komunikace Soňa Nouzáková a sportovní ředitel Miroslav Držmíšek, který zodpoví případné otázky týkající se momentální situace hráčského kádru.

Na setkání jsou zváni všichni fanoušci Slavie. Vzhledem k omezené kapacitě prostoru je nutné se předem přihlásit, a to na email kaufnerova@slavistickenoviny.cz. S vaším jménem a příjmením uveďte, zda jste členy slávistického Fanklubu, Odboru přátel nebo držitelé permanentek. Kvůli snadnější organizaci přivítáme, když rovněž do e-mailu uvedete číslo vaší kartičky Odboru přátel či Fanklubu nebo číslo vaší permanentky na Slavii. Děkujeme! Přihlašování probíhá do naplnění kapacity 60 osob anebo do 17. 1. 19:00.