SLAVIA vs. DUKLA A CHARITATIVNÍ VEČER SK SLAVIA

SLAVIA vs. DUKLA A CHARITATIVNÍ VEČER SK SLAVIA

Jak známo, sehraje Slavia tento pátek, 17.9.2011, zápas s Duklou a jeho součástí bude i Charitativní večer SK Slavia spolu s Donorem, což bude vyvrcholením letošních humanitárních akcí vyvolaných především z iniciativy OP!

Celá akce začne slavnostním zahájením, v jehož rámci proběhne předání šeků od Odboru přátel zástupcům společnosti Donoru a TJ FN Motol:

  • šek č.1 bude předávat místopředseda odbočky Žilov Ing.Martin Brejník s př. Milanem Dünghübelem jako výnos ze sbírky při příležitosti Memoriálu Petra Dünghübela letos na jaře v Dobříči
  • šek č.2 předá Mgr.Petr Vršecký, člen výboru OP a hlavní organizátor letošního Setkání odboček v Nečíni
  • šek č.3 předají Ing.Ladislav Adamec (předseda OP) a Ing.Tomáš Dvorský (předseda Fanklubu) jako výtěžek z únorového Slávistického večera

Jedná se o celkovou hodnotu téměř 20 000 Kč!

Šeky bude přebírat MUDr. Petra Keslová spolu s malými pacienty a jedním z organizátorů spolupráce Slavie při této humanitární akci, Pavlem Moulisem „Valderamou“ ze žilovské odbočky, jinak členem i výboru OP.

Poté by měl následovat nástup dětí a obou týmů na plochu, slavnostní výkop provede malý Ládík, jeden z pacientů po transplantaci kostní dřeně.

O poločasové přestávce bude v sektoru Rodičů s dětmi slavnostně zahájena výstava fotografií a proveden křest kalendáře Onkologické hry dětí a mládeže WROCLAW  2011!,
Zahájení včetně toho křtu provedou společně s MUDr. Keslovou Martin Latka, Pavel Moulis a Miss Slavia 2011 Veronika Blížkovská. Instalaci výstavy připravil Michal Starý, bude na ní prezentováno 25 fotografií ze zmíněných her v polské Vratislavi (Wroclawi) ve formátu A2, které vybíral Pavel Moulis společně se Sonou Nouzákovou a Michaelou Schejbalovou z markekingu Slavie. Tato výstava bude v sektoru Rodičů s dětmi až do konce října! Na místě bude probíhat i prodej zmíněných kalendářů, pamětních medailí Donoru a slávistických suvenýrů!

Děti si o poločasu na ploše zahrají proti malým slávistům, v průběhu celého zápasu bude
probíhat DMS soutěž o herní konzoli Play Station, jejíž výtěžek půjde také na veřejně prospěšnou společnost Donor! Navíc se do celé akce zapojili hráči a zaměstnanci Slavie, pořádají sbírku, kupují kalendáře, přidává se i prezident klubu Aleš Řebíček!

Minulou středu proběhlo fotografování patronů zápasu – dvou kluků z TJ FN – již zmíněného malého Ládi a osmnáctiletého Tomáše společně s prof.Sedláčkem, přednostou TJ. V Poločasu s nimi budou krátké rozhovory, navíc se podařilo natočit upoutávky do rozhlasu a slávistické TV i výzva k hráčům Slavie! Inzeráty na zápas by měly vyjít ve středečním Sportu a ve čtvrtek v Blesku! Na zápase budou navíc zástupci odbočky Žilov a sponzoři naší sbírky! Info. bude během týdne na oficiálním webu Slavie a je připravena ještě celá řada drobných i větších překvapení!

Valderama a Dobi