Slávisté na Řípu! Už zase.

Třetí ročník stále populárnějšího Slávistického výšlapu na Říp přinesl letos rekordní účast, hromadu zážitků a také hromadu řízků. 

Jsme asi jediným klubem na světě, kde se v neděli seberou fanoušci a spolu s generálním ředitelem si vyjdou na národní horu. Je jen pochopitelné, že této unikátní možnosti využívá stále více fanoušků a co je potěšitelné dvojnásob především rodin. Výšlapy na Říp se tak stávají rodinnou akcí, kde nechybí sotva chodící slávisti i čtyřnozí miláčci. Nejmladším účastníkem výšlapu se letos stal „malej Strašák“ Sebastian Vala. Nejmenšími psi, pak dvě vzorně táhnoucí čivavy Sepa Myšínského. Výšlap měl 3 vrcholy. Vrchol Řípu, kde na fanoušky čekal pohár vítěze Mol cupu, vyprávění Martina Kroba o cestě Slavie letošní sezónou a „řízkovou“ zastávku v restauraci Pod Řípem.

Přítel Krob vypráví slávistům o cestě Slavie letošní sezónou

Na vrcholu Řípu se nás sešla více než stovka, takže připravených 70 odznáčků, bohužel nestačilo. Podcenila se i „masožravost“ výpravy. V restauraci bylo rezervováno 20 porcí řízků, nakonec byl zájem téměř trojnásobný. Tento fakt přivedl přítele Orange na nápad vyrobit výjezdová trika „Český řízek“. Nápad bude ještě zvážen.

Pohodovou polední pauzu vyplnil fotbálek mezi prckama. Poděkování si zaslouží animátoři z tribuny sever – Orange a Strašák. Dobře se starají o výchovu červenobílé mládeže!

Obrovský respekt si pak zaslouží všichni, kteří se společného výletu zúčastnili. Zdolání Řípu je slušný fyzický výkon, který všichni zvládli, téměř bez zadýchání. Za zmínku stojí i vzorné chování výpravy. Přátelé, dokázali jste, že jste správnými reprezentanty klubu, který je symbolem slušnosti a fair play!

Děkujeme za účast a těšíme se, že se příští rok potkáme na Řípu v plném počtu a dobré náladě!

Slavii zdar!

MP

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..