SLÁVISTICKÁ KUŽELKA JIŽ POPÁTÉ!

Vítězí Česká Třebová před Rokycany a Brandýsem nad Orlicí * ceny předávala i vicemiss Slavie Lucie Valešová * Nejlepším hráčem dne byl brandýský starosta a tajemník odbočky v Brandýse/O Petr Tomášek * Nejvyšší nához měl Dzian z České Třebové, mezi ženami pak Zarzycká z Chrudimi.

V sobotu 26.března 2011 byla v herně a pizzerii v Kutné Hoře uspořádán již 5.ročník Slávistického bowlení aneb Potkali se u Kolína, které uspořádala kolínská odbočka. Tradiční klání není jen sportovním zápolením, ale i setkáním slávistů se slávisty prakticky z celých Čech, kdy se v družném rozhovoru mezi zápasy pokračuje i po oficiálním ukončení klání.

Letos se na turnaji, jehož hlavním organizátorem je MUDr. Michael Janáček z kolínské odbočky, který je zároveň členem KK celostátního OP, sešlo 15 týmů, v neposlední řadě i v kombinované sestavě s několika ženami i dívkami. Vedle tradičních „vlčáků“, jimiž jsou již tradičně borci z Rokycan, Brandýsa nad Orlicí a České Třebové a samozřejmě i družstva z Veleně – nejbližších to přátel pořádajících Kolíňáků, zapadli do party třeba i přátelé z Nymburka, Chrudimi a především z Havlíčkova Brodu, kdy členkou týmu byla i Vicemiss SK Slavia Lucie Valešová, která pak zpestřila i rozjasnila atmosféru při závěrečném vyhlašování, kde mezi odměnami nechyběl ani nádherný dort, dílo to kolínského cukráře Josefa Kloudy.

Po dvou výhrách Brandýsa a Rokycan se letos krásná trofej poprvé stěhuje do České Třebové!

Podrobné výsledky a zpravodajství sledujte přímo na webu kolínské odbočky http://opskolin.webnode.cz

Dobi

[nggallery id=106]