Slávistické bowlení 2015

Již podeváté se v bowlingové herně Pizzeria Bowling v Kutné Hoře – Sedlci sejdou slávističtí milovníci bowlingu na tradičním turnaji, pro nějž se po nesmělých začátcích pod názvem Potkali se u Kolína vžilo jedno z největších vzájemných potkávání zástupců odboček, a to již pod nově vzniklým názvem bowlení, kterým navíc byla tak trochu obohacena i čeština.

Hraje se v sobotu 7.3.2015 od 12:00 do 15:00 hod., prezentace je zahájena od 11:40, startovné činí 400 Kč / tým a vítězství obhajují slávisté z odbočky OP Rokycany.

Kapacita turnaje tříčlenných družstev je 16 celků a zatím přihlášení dokazují, že se jedná o akci více odboček: 2x Brandýs nad Orlicí, 2x Česká Třebová, 2x Rokycany, 2x Veleň, 1x Area 114, 1x Rebelové Havlíčkův Brod, 1x Vikingové z Lípy, 1x KoPu tým a 1x pořádající OP Kolín. Jak ukazuje prostý součet, je možno se po odhlášení dalších dvou týmů ještě přihlásit, a to přímo hlavnímu organizátorovi a duši celé akce př. MUDr. Michaelu Janáčkovi na  e-mailovou adresu: slavistikolin@gmail.com

Není třeba připomínat, že hrají pouze ta družstva, jejichž účast byla potvrzena organizátorem!

Po turnaji se koná v oblíbené kutnohorské osvěžovně U kata tzv. Dohrávka U Kata, kde se sejdou ti, kteří nebudou pospíchat na večerní zápas Slavie přímo do Plzně (televizní přenos by  stihnout měli všichni ostatní) a rovněž se včas přihlásí.

Dobi