SlávistickÝ večer DOSTAL peC(K)U

Je to pořádná trefa do černého! Nelze ji dále tajit, když si o ní rapují zmrzlí vrabci na střechách. V rámci 2. Slávistického večera, který proběhne již v pátek 10. února 2012 v Iris Congress Hotelu v pražském Edenu, totiž vystoupí MC Peca.

Kluk z Broumova, jemuž učarovaly hip-hop a Slavia. Na kontě má alba „Snaha přesvědčit“ a „Po svým“, ale v poslední době na sebe upozornil zejména jako textař a interpret nadupaného songu „Vždycky jsme s váma!“, pod jehož hudební složku se podepsal kamarád Prixx. Kořeny této skladby tkví v nedávném hrozivém období červenobílé kopané. „Spoustu fanoušků problémy odradily, ale pravověrní slávisté bojovali za to, aby Slavia žila dál,“ říká Peca a pokračuje: „songem jsme chtěli ukázat jak klubu samotnému, tak hlavně fanouškům, že když se nedaří, o to víc je potřeba tým našeho srdce podpořit!“

Přijďte posoudit, jak se Pecovi podařilo zařadit mezi těch několik muzikantů, kteří v průběhu let neváhali svou tvorbou deklarovat příslušnost k sešívanému táboru. Jeden z nich navíc celý večer zahájí. Kdo? Hádáte správně, bez nestora hudební a slávistické scény Standy Procházky a jeho hymny „Věčná Slávie“ nelze přeci odstartovat!

Vstupenky jsou k dispozici v sekretariátech Fanklubu a Odboru přátel na stadionu v Edenu nebo na internetových stránkách http://vstupenky.synottiparena.cz.

 

-VV-