Slevové kódy pro členy Odboru přátel

Každý z více než 3200 členů Odboru přátel, má v rámci svého členství mimo jiných výhod, nárok i na slevu u SK Slavia Praha  – fotbal a.s. 

Slevu na permanentky můžete žádat pouze osobně na pokladnách nebo centrále Ticketportalu po předložení členské karty Odboru přátel. Slevu na vstupenky můžete obdržet pouze online na ticketportal.cz po zadání ověřovacího šestimístného nebo osmimístného kódu.

Aby bylo zajištěno ověření členství v Odboru přátel online, dostali jsme od partnera SK Slavia Praha jednotlivé kódy pro každého člena. S ohledem na to, že sezóna již začala a je před námi několik zajímavých utkání, kdy členové svou slevu uplatní koupí jednotlivé vstupenky, rozhodli jsme se distribuovat kódy co nejdříve.

Kód není možné uplatnit na nákup permanentky. Čerpat slevu na permanentky lze pouze na pokladnách v Edenu či centrále Ticketportál.

Členové sdružení v odbočkách: Dnes (27. 7. 2018) obdrželi předsedové kódy pro všechny své členy v odbočce. Obraťte se tedy na svého předsedu, kód Vám sdělí.

Členové individuální: O své kódy můžete požádat na sekretariátu ideálně emailem sekretariat@odborpratel.cz. Pro ověření uveďte své jméno a datum narození.

Své dotazy můžete posílat na fórum Odboru přátel www.odborpratel.cz/diskuze

Svou slevu uplatněte třeba již na zápas s Dynamem Kyjev

Slavia Praha se rozhodla vyjít vstříc současným permanentkářům ale také členům fanouškovským organizacím. Vstupenku na utkání s Dynamem Kyjev si můžete pořídit v cenové kategorii Z1 a navíc v předprodeji! Více informací naleznete na webu Slavie ZDE.

Podpořte Slavii nákupem permanentní vstupenky a máte vstup na utkání s Dynamem Kyjev zdarma!

za FOOP David Ocetník, hospodář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..