SOUDY – OP SLAVIA 3:9

Tým OP Slavie zavítal k dalšímu zápasu sezony na Děkanku k utkání proti týmu Soudy. I kvůli brzkému začátku zápasu v 16:30 měla sestava sešívaných k ideálu daleko, ale o to větší vůli po výhře hosté od začátku utkání ukazovali. Hned zkraje zápasu se trefil Luboš Morava a po něm Michal Koman. O tento náskok Slavie ovšem brzy přišla a po povedených akcích domácích Soudů bylo brzy překvapivě vyrovnáno. Hosté z Edenu ovšem zareagovali nejlépe jak mohli a dvěma slepenými góly si vybudovali před koncem poločasu opět dvoubrankový náskok. Tento stav domácí definitivně položil a ve druhém poločase začala OP Slavia sypat jeden g ól za druhým a výsledek se tak po konci zápasu zastavil v poměru 9:3 pro sešívané.

V dalším zápase se OP Slavia představí doma v Edenu ve čtvrtek 15.10. od 20 hod proti týmu LD Vršovice, přijďte nás podpořit!