Stručně a přehledně okolo Setkání slávistů 2009

zakupy2.pngMísto: Zákupy u České Lípy – mapka, další informace na stránkách města

Datum: 27.června 2009

Harmonogram:
26.června – příjezd a ubytování vzdálenějších účastníků
27.června – turnaj, beseda, zábava, možnost kulturního vyžití
28.června – odjezd vzdálenějších účastníků

Předběžný začátek hlavní akce klasicky v 9:00, plánovaný konec přibližně kolem 17:00 (berte s rezervou), následně probíhá zábava.

Plány pro volné chvíle:
Městečko Zákupy má určitě co nabídnout. Je zde krásný zámek, který určitě stojí za to si prohlédnout, těsně u zámku je i nově opravený park, kde v tuto dobu bude jistě příjemná procházka či posezení. Pro milovníky přírody je možné vyjít si do nedalekého čedičového lomu či ke studánce s pramenitou vodou. Všechny tyto možnosti jsou ve vzdálenosti maximálně jednoho až dvou kilometrů a dají se zvládnout za 30 minut chůze běžnou rychlostí. Je možné navštívit také kostel, který bude otevřen speciálně pro tuto akci, zdejší farář fandí správným červenobílým barvám a udělá tak další možnost pro využití volných chvil.

Zábava:
Pro zábavu máme vyhrazen Altánek na koupališti. Je samozřejmě zastřešen, takže nepřízni počasí se bát nemusíte. Občerstvení bude také zajištěno.

Pravidla turnaje jsou všeobecně známá z předchozích turnajů, budou však doplněna před turnajem a rozeslána spolu s připraveným systémem turnaje a dalšími potřebnými informacemi. Tak, jak se to dělá vždy.

Pro akci bylo vyrobeno 100 kusů památečních čepic, věříme, že o ně bude zájem.

Finanční záležitosti:

Startovné = 300 Kč/tým

Ubytování:

Chatky u koupaliště (cca. 300 metrů od hřiště)    200 Kč/osoba    Chatky jsou vybaveny vlastním WC, klasická lůžka, atd., jsou pro 5 osob a celková kapacita je 25 míst.
Ubytovna u hřiště    200 Kč/osoba    Klasické pokoje na internátu (2,3 a 4 lůžkové), společné WC a koupelna na chodbách, celková kapacita je 60 míst.
Ubytování ve škole u hřiště    100 Kč/osoba    Pokud by kapacita předchozích variant nestačila, je možné zřídit jednoduché ubytování přímo ve školní budově (tělocvična, družina, klubovna), kam by se vešlo 30 míst. Měla by být k dispozici lůžka.

Přihlášky:

Vyplněné přihlášky (viz níže) spolu s financemi můžete posílat na kontaktní adresu:

Gabriela Macková
5.května 1921
470 01 Česká Lípa

Další informace budou postupně zasílány emailem.

Přihlášku je možné stáhnout přímo odsud.