Stučně o průběžném postavení dalších Slávistů

pozemnihokejVe většině sportů se blíží konec podzimní poloviny soutěží, a tak tentokrát jen heslovitě! Lední hokej  stále v první šestce, září Červenka. Ragby – další kroky k návrat ke slávě? Stále bez porážky! Pozemkáři? Nezklamali ani letos na podzim! Muži suverénně vedou a ztratili body pouze za porážku a remízu s plzeňskými celky Liticemi a Bolevcem.

Ženám chybí jediný bod, ale i jediný zápas na vedoucí Pragovku, která je však jetos přehrávala.Sledujeme i slávistický futsal. Ten se zatím zaslouženě drží ve středu tabulky a podrobnosti najdete na webu www.slaviafutsal.cz Zklamání z volejbalistek. Bohužel, v průběžné tabulce jsou zatím poslední s jednou výhrou, kdy podlehly i dosud poslednímu Liberci! Kde jsou stopy mistrovského celku z roku 1958, kde je pravidelný zisk medailí z 90.let?
Házená – výše, než jsme zatím očekávali. Dlouho vedly bez ztráty bodu, pak doma nešťastně prohrály s Olomoucí a s jedinou porážkou se drží ve vedoucí trojce česko-slovenské Interligy Miroslava Knapková – potřetí vyhlášena nejlepší českou veslařkou! Po dvou letech! Kuželkářky opět atakují čelo tabulky – mají 2 porážky, stejně jako vedoucí Blansko.