Telus – OP Slavia 3:3

Hned na startu jara ztráta!

Tým OP Slavie zavítal k prvnímu zápasu jarní části sezony na hřiště TJ Háje proti tamnímu mužstvu Telus. Po volném losu v prvním kole a následnému odložení zápasu v kole druhém, nastoupili sešívaní na svého nejbližšího pronásledovatele s velikou chutí a od začátku zápasu udávali tempo hry. Již po několika minutách se dočkali uklidňujícího gólu, který jim svým zaváháním nabídl domácí brankář. Autorem gólu byl Pepa Suchánek. Aktivní hra Slavie nenechala soupeřovu obranu ani na moment vydechnout a odměnou jí byla další branka, tentokrát se trefil Tomáš Galbavý. Telus spoléhal pouze na občasné protiútoky a jeden, i když na hranici ofsajdu, mu těsně před přestávkou vyšel. Do šaten se tak šlo za stavu 2:1 pro hostující Slavii.

V průběhu druhého poločasu nic nenasvědčovalo tomu, že by mělo dojít k nějaké výraznější komplikaci, a to i proto, že Pepa Suchánek přidal svou druhou branku a zvýšil tak na 3:1 pro červenobílé. Domácí však zareagovali přeskupením svých řad a změna jejich hry začala brzy nést ovoce. I přes zdánlivě vyrovnaný průběh utkání se mužstvo Telusu dostávalo do brejků a dvěma slepenými góly vybojovalo remízu 3:3 a jako první mužstvo v této sezoně obralo Slavii o body. I přesto však zůstává OP Slavia v čele tabulky.

Doma v Edenu se poprvé OP Slavia představí ve čtvrtek 28. 4. 2016 od 20 hod proti týmu Geosport. Přijďte nás podpořit!