TRIBUNA SEVER ZAKLÁDÁ VLASTNÍ ODBOČKU ODBORU PŘÁTEL SLAVIE!

Přátelé z nově tvořené odbočky Odboru přátel Tribuna Sever připravili pro případné nové zájemce o členství následující sdělení, které zveřejňujeme v plném znění.

Tribuna Sever se stala součástí nejstaršího hnutí fanoušků v českých zemích a každý z vás má možnost stát se jeho členem!

Proč se stát členem?
Odbor Přátel Slavie v prvé řadě podporuje a propaguje SK Slavii Praha a poskytuje servis pro všechny fanoušky pražské i mimopražské a to již od roku 1964 – příští rok nás tedy čekají oslavy 50ti letého výročí založení OP.


Odbor přátel vznikl v době, kdy Slavia byla na samém dně, a to jak ze sportovního, tak finančního hlediska, k čemuž přispěl výraznou měrou tehdejší totalitní režim. Komunisté dělali vše, co bylo v jejich silách, aby náš slavný, ryze český a vždy vlastenecký klub zničili. Proto byl v roce 1964 založen Odbor Přátel Slavie a ke Slavii se pak přihlásily stovky herců, umělců, spisovatelů, zpěváků, sportovců a tisíce dalších fanoušků, pro které je Slavia po dlouhá desetiletí symbolem nepokořitelnosti a hrdosti. Společně pak milovanou Slavii zachránili, navrátili jí slavné jméno a podpořili ji tak na cestě k návratu do první ligy. Po celé zemi se rodily odbočky OP, kterých je v současnosti 55 s cca 2.000 členy.
Odbor přátel Slavie podporuje TRIBUNU SEVER v jejích aktivitách a to i materiálně a finančně. Každý člen odbočky TRIBUNY SEVER svým členstvím podpoří i nákladné a náročné choreografie.

Tribuna Sever, jakožto významné a početné uskupení věrných fanoušků Slavie podporuje myšlenku sjednocení slávistů a stala se další z odboček. Naším cílem je stát se silnou a početnou odbočkou a podpořit tak nejen Slavii, ale i bohatou historii nejstaršího hnutí fanoušků sešívaných. V současnosti probíhá přihlašování nových členů.

„Jsme pyšní, že se jakožto nejaktivnější část slávistických fanoušků stáváme součástí nejstarší a nejtradičnější fanouškovské organizace u nás, která příští rok oslaví již 50. výročí. Věříme, že tento krok opět přispěje ke sjednocení slávistických fanoušků a že se brzy staneme nejen pevnou součástí Odboru přátel, ale také hybnou silou.“ burcuje lídr Tribuny Sever Lukáš Vala alias Strašák.

Odbor přátel Slavie chystá v budoucnu autobusové výjezdy na venkovní utkání Slavie, které budou pro členy OP cenově zvýhodněny.
„Jsme nejstarší fanouškovské sdružení u nás. Ale jenom rokem založení. Víme dobře, že čas nezastavíme a jsme otevřeni novým nápadům a věříme, že odbočka Tribuny Sever přinese svěží vítr do našich řad,“ těší se na nové členy předseda OP Martin Krob.

Jak se stát členem?
Nejjednodušším způsobem, jak se stát členem odbočky TRIBUNY SEVER je vyplnit přihlášku (k vyzvednutí ve Fanshopu, ke stažení na webu OP či k vyplnění přímo v sekretariátu) a uhradit členský příspěvek. Poplatek za členství za jeden kalendářní rok činí 300 Kč pro výdělečně činné, 100 Kč pro ZTP, důchodce, studenty a děti. Přihlašování je samozřejmě možné i bez nutnosti osobního kontaktu elektronickou formou. Podrobné informace naleznete ZDE. Případně se můžete obracet na sekretariát OP SK Slavia na tel. 604 290 437, případně e-mailu fo-sk-slavia@volny.cz NEZAPOMEŇTE UVÉST, ŽE CHCETE BÝT ČLENEM ODBOČKY TRIBUNA SEVER!
Sekretariát sídlí přímo na stadionu v Edenu u vchodu č. 4 a je otevřen každý všední den od 8:00 do 16:00. Každý člen obdrží členskou průkazku, která bude mít od srpna 2013 novou exkluzivní podobu, jejíž elegantní provedení na první pohled dokládá, že její držitel je členem elitní skupiny fanoušků Slavie.
Přihlašování je možné i v pondělí 5.8.2013 před zápasem Slavie s Olomoucí a to od 15:00.

Jaké jsou výhody členství?
15% sleva na permanentní vstupenku, možnost zaslání permanentní vstupenky mimopražským fanouškům,
10% sleva na nákup suvenýrů ve fanshopu,
Každoroční setkání slávistů v místě jedné z poboček, spojené s fotbalovým turnajem a besedou s představiteli SK Slavia Praha fotbal, a.s. (letošní úspěšné setkání se konalo ve Šternberku a Tribuna Sever obdržela cenu Fair Play, v turnaji skončila na 14. místě, více ZDE).
Každý člen obdrží 1x ročně plakát A týmu. a nejméně 2x ročně obsáhlý časopis Červenobílé listy.
Největší výhodou je však členství samo – být přítelem Slavie i ostatních slávistů.

Členská karta

Členská karta