Uplatnění nároku na slevu OP při nákupu permanentky

Na základě mnoha dotazů zveřejňujeme možnosti uplatnění slevy při nákupu permanentek.

V článku o permanentních vstupenkách na webu www.slavia.cz je uvedeno jak bude probíhat uplatnění slevy na permanentku.

Členové Odboru přátel mají v této sezoně nárok na slevu 10 % ze základní ceny permanentky, která bude přiznána již v rezervaci na novou sezonu. Pokud jste neuplatnil slevu v minulé sezoně, je třeba nárokovat slevu na pokladnách v Edenu nebo na centrále Ticketportalu.

Ti členové, kteří budou nárokovat slevu na pokladnách v Edenu nebo na centrále Ticketportalu se musí dostatečně identifikovat jako členové Odboru přátel. Identifikace se provádí jedním ze tří způsobů:

  1. Papírovou členskou průkazkou, kterou obdržel každý člen Odboru přátel při vstupu do spolku. Tato karta platí několik let a po uhrazení každoročního příspěvku, každý obdrží na příslušný kalendářní rok známku.
  2. Plastovou kartičkou, která byla vydána těm, kteří hradí řádný členský příspěvek (300,- Kč), nebo těm, kteří hradí snížený členský příspěvek ale přispívají si na kartičku (v součtu 115,- Kč). Karta je platná jeden rok. Stále jsou platné s datem platnosti do 30. 6. 2019!
  3. Elektronickou členskou kartičkou v mobilu, kterou si mohou uživatelé iPhonu stáhnout do své elektronické peněženky (Wallet). Stažení se provádí v Portálu přátel Slavie na stránce osobní údaje.

Pokud nemáte papírovou průkazku (1), požádejte svého předsedu odbočky nebo individuální členové přímo sekretariát o vystavení duplikátu. Plastové kartičky (2) na sezónu 2019/2020 jsou aktuálně ve výrobě a měli by být k dispozici ještě před prvním soutěžním utkáním.

Elektronické kódy určené ke slevám a předkupním právům na Portálu přátel Slavie, budou k využití až na první domácí utkání.

aktuálně probíhá jejich implementace

Za FOOP sepsal David Ocetník (redakčně nekorigováno)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..