Vánoční besídka se Slávinkou

Po úspěšném první ročníku se v prostorách slávistického stadionu v Edenu, konkrétně v board roomu a tiskovém centru koná pod patronací Odboru přátel Slavie, dne 7. 12. 2019 Vánoční besídka se Slávinkou. Srdečně jsou zváni všichni příznivci červenobílých barev a jejich ratolesti.

plakát akce

Akce je určena nejen pro nejmenší ale také pro jejich rodiče. V loňském roce přišlo více než 200 návštěvníků v letošním roce očekáváme ještě větší návštěvnost.

Celá akce začíná v 10:00, Vstup je přes muzeum Slavie. Konec je naplánován na 14:00

Můžete se těšít na aktivity pro děti, které budou náležitě odměněni. Přítomen bude Mikuláš, čert i anděl. V tiskovém centru proběhne Univerzita Slavie, které se ohlédne za uplynulým rokem 2019. Plánujeme i besedu s hostem, tak nám držte ať to vyjde. Mimo program poběží promítání slávistického dokumentu Totální sezóna. Součástí vstupného je i možnost prohlídky muzea, kde je aktuálně speciální expozice. Unikátní sbírka originálních dresů všech vítězů Zlatého míče. Ve sbírce je celkem 44 dresů. Je to unikátní přehlídka dresů všech držitelů Zlatého míče, která začíná rokem 1956, kdy vyhrál Zlatý míč Sir Stanley Matthews a končí rokem 2018, který reprezentuje poslední vítěz Luka Modrić. Sbírka je jedinečná v tom, že nejde o žádné repliky, ale jsou to skutečně dresy, ve kterých tito hráči nastupovali a hráli.

Nejmenší se mohou těšit na omalovánku Ninji Suka, kuželky, zdobení perníčků, skládán slávistického puzzle a další aktivity.

Abychom mohli být připraveni na všechny návštěvníky a zejména mít dostatek dárků pro nejmenší, je nutné se registrovat na Portálu přátel Slavie. Odkaz je přímo zde https://portal.odborpratel.cz/akce/1

Za odbočky Odboru přátel AREA 114, OP Veleň, Tribunu Sever a OP Fans Spořilov Vás zve David Ocetník

Podařilo se nám shromáždit od soukromých osob a také firem dárky jako odměnu pro ty nejmenší a také finanční dary. Pokud můžete vy, nebo někdo ve Vašem okolí přispět věcně, či finančně budeme rádi, když nám pomůžete udělat radost těm nejmenším. Pro více informací nás kontaktujte na emailu ocetnik@pfa-service.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..