Vánoční besídka se Slávinkou opět úspěšná

V sobotu 16.12.2023  proběhla v prostorách slávistického stadionu Vánoční besídka se Slávinkou. Pokud sečteme všechny, kteří prošli vstupem přes eToro lounge a přes vstup do slávistického muzea, dostaneme se na počet 400 osob!

Každý, kdo přišel, se mohl zúčastnit aktivit, za které byl na konci odměněn, nebo slávistického kvízu, kde se také rozdávali ceny, nebo zahrát si některou z mnoha deskových her. Dvě prohlídky stadionu s Václavem Petrákem se také povedli.

Děkujeme vše partnerům, bez kterých by se besídka neuskutečnila. Jsou to zejména Slavia, fanshop, Veleňský pivovar a Garage coffe.

Dále je potřeba poděkovat odbočkám Odboru přátel, které se účastnili organizace. Jsou to Area 114, Honduras, Nečíň, Spořilov, Veleň, Dětenice, Kolín, Miřejovice – Staré Ohoulice a Slavia Fans Woman Club.

Výtěžek skoro 40 000,- Kč bude věnován Nadačnímu fondu Slavie, kterému můžete posílat dary i vy. Více informací na www.nfslavie.cz. Stále probíhá možnost nákupu šál „Slávinka“, z kterých bude výtěžek také věnován Nadačnímu fondu Slavie. Nákup je možný v eShopu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..