VIKTOR SODOMA POSILOU SLÁVISTICKÉHO VEČERA

Slávistický večer - pozvánkaO čem se již několik dní mluvilo v zákulisí, je teď možné říci nahlas – zpěvák Viktor Sodoma osvěží hudební stránku Slávistického večera!

Již zakrátko, 18. února 2011, se tedy v Iris Congress Hotelu v pražském Edenu setkáme s jedním z pionýrů českého bigbeatu. Flamengo, The Matadors, divadlo Semafor, to je několik výrazných momentů v kariéře Viktora Sodomy. Do výčtu nepochybně patří i spolupráce s Františkem Ringo Čechem a jeho skupinou. Oba pánové si jistě rozuměli nejen po hudební, ale i sportovní stránce, neboť je spojuje celoživotní láska k červenobílým barvám. „Slávistou jsem se stal, když mě děda vzal na Bicana“, vzpomíná Viktor Sodoma. Pak je nad slunce jasnější, že píseň Kluci zlatí, která v 70. letech minulého století provázela začátky fotbalových utkání v Edenu, byla vytvořena hlavně srdcem.

Nejen tento vpravdě kultovní song, ale i další hity zazní na Slávistickém večeru, což Viktor Sodoma potvrzuje: „Zavzpomínám třeba na Parní stroj, Tygra z Indie či Papouška Kakadu.“ Máme se tedy na co těšit!

Kdo ještě nemá vstupenku, může si ji zakoupit v sekretariátech Fanklubu a Odboru přátel na stadionu v Edenu nebo na internetových stránkách http://vstupenky.synottiparena.cz (plnocenná e-vstupenka). Cena běžné vstupenky činí 250,- Kč, člen Odboru přátel či Fanklubu si ale může zakoupit dvě vstupenky za cenu příznivější, která činí 150,- Kč za kus.

A vězte –  „Sešívaní drží spolu!“