VÍTEJTE V HORNÍ BŘÍZE ANEB 5. ROČNÍK MEMORIÁLU PETRA DÜNGHÜBELA

Vážení přátelé Slavie, chtěl bych Vás z celého svého sešívaného srdce pozvat jménem výboru naší žilovské odbočky FO OP SK Slavia Praha na 5. ročník Memoriálu př. Petra Dünghübela – dobročinný turnaj v sálové kopané, který se uskuteční v sobotu 7. prosince od 9 hodin v areálu Masarykovy základní školy v Horní Bříze.

Čeká Vás možná největší letošní slávistická akce na západě Čech a v širokém okolí. Poznáte spoustu pozoruhodných lidí, prožijete velké množství zážitků včetně turnaje v sálové kopané, besedy s Martinem Vaniakem a Zdeňkem Pavlisem, spoluautory Martinovy knihy Čaroděj, autorského čtení a autogramiády. Můžete si pořídit krásné a zajímavé vánoční dárky, výše uvedenou knihu Čaroděj či originální slávistické suvenýry z našeho Fanshopu WWW.PROSLAVISTY.CZ.

Celý den však nebude pouze vzpomínkovou či sportovní akcí, oslavou pražské SLAVIE či našeho Odboru přátel Slavie. Svou přítomností můžete totiž podpořit i jednu velkou věc. Jak už ze samotného účelu vyznívá, půjde kromě jiného i o charitu. Čistý výtěžek z Petrova memoriálu bude rozdělen mezi občanské sdružení DONOR Praha, které působí v rámci Transplantační jednotky KDHO FN Motol a naši odbočku, což lze brát jako malý příspěvek na pořádání dalších podobných akcí. Přispět můžete finančním darem, koupí dražených dětských obrázků se sportovní tématikou, výše uvedených suvenýrů či zaplacením dobrovolného vstupného. K Memoriálu však také nedílně patří kultura – v našem případě ji představuje výstava obrazů a fotografií Petra Dünghübela a dětská diskotéka. Ani vyhladovět Vás nikoho nenecháme, připraveno bude bohaté občerstvení, závěrečné přátelské posezení či malá i velká vánoční překvapení. Můžete mi věřit, nebýt jedním z pořadatelů, tak stejně neváhám, sednu do auta, vlaku či autobusu a spěchám za hlasem svého srdce! Čím více nás bude, tím lépe a tím více můžeme pomáhat!

S pozdravem SLAVIA NAVŽDY!!!

Pavel Moulis
2.místopředseda výboru OP a jednatel odbočky Žilov