Výhodný balíček vstupenek na zápas s Plzní a Olomoucí pro členy OP

V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Vstupenky je stále ještě možné zakoupit ve výhodném balíčku se vstupenkami na Olomouc. Tato možnost platí pro Edenkáře, balíčky nad rámec permice si pro své blízké mohou zakoupit i permanentkáři.

Nově je možnost koupit zvýhodněný balíček i členům Odboru přátel Slavie.

Použijte svůj Ticketportal kód, který naleznete na Portálu přátel Slavie na stránce slevové kódy. Vstupenky naleznete na stránkách Ticketportal.cz

Vstup na hokej zdarma

Ve středu se kromě fotbalového zápasu s Olomoucí hraje také hokejový zápas Slavie s Prostějovem a vy můžete být u toho! Fanoušci, kteří budou mít permanentní vstupenku nebo vstupenku (pozor, ke vstupu zdarma nestačí EDENka) na fotbalový zápas Slavie s Olomoucí ji předloží u vstupu do haly a dostanou tak vstupenku na hokej zdarma. zároveň proběhne kontrola bezinfekčnosti dle platných pravidel MZČR.

Hokejový zápas HC Slavia Praha – LHK Jestřábi Prostějov se hraje 27.10. od 16:00 hodin. Fotbal potom začíná v 19:00 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..