Aktualizováno: Výjezd s Odborem přátel do Rotterdamu

V rámci druhého kola Konferenční ligy se SK Slavia Praha utká s Feyenoordem Rotterdam.

Odbor přátel Slavie již tradičně pořádá autobusový zájezd. Utkání se koná 30. 9. 2021 na „Stadion Feijenoord“. Odjezd autobusu je naplánován na středu 29. 9. 2021 v 19:00 (stadion EDEN), s plánovaným příjezdem do Rotterdamu ve čtvrtek ráno.

Následně prohlídka města a večer návštěva utkání. Ihned po zápase odjezd zpět, do Prahy.

Cena zájezdu je 2 700,- Kč pro členy Odboru přátel Slavia, pro nečleny 3 200,- Kč. Cena je včetně vstupenky. Pojištění není v ceně a každý si ho musí zajistit sám. Informace k zápasu a vstupu na stadion naleznete na slavia.cz

Uzávěrka přihlášek je v pondělí 27. 9. v 10:00

Pokud ještě nejste členy Odboru přátel Slavie, můžete tak učinit online.

Feyenoord z testů bude uznávat pouze Rapid AG test ne starší 24 hodin, test lze absolvovat v Rotterdamu na tomto odkazu: https://www.testenvoortoegang.org/. Pro ověření testu při vstupu na stadion je nutné si stáhnout aplikaci CoronaCheck. Do této aplikace zadáváte kód, který vám přijde formou sms a na základě kterého se Vám vygeneruje QR kód pro ověření bezinfekčnosti. Pokud jste očkovaní, stačí Vám při vstupu na stadion ukázat QR kód v české aplikaci Tečka nebo v papírové podobě oficiálního EU Covid Pas certifikátu.

Přihlašování k zájezdu je možné přes Portál přátel Slavie, nebo i osobně v sekretariátu. Úhrada možná hotově v sekretariátu OP, či převodem na účet. Sekretariát je otevřen každý pracovní den od 8:00 do 16:00. Sekretariát je otevřen i v neděli 26. 9. od 16:00 do 17:30 před utkáním SK Slavia Praha – FC Hradec Králové.

Můžete se také připojit k facebookové skupině Přátelé Slavie na cestách. Kde se dozvíte tipy na prohlídky, jídlo, pivo či jiné aktivity v místech cílových destinacích.

One thought on “Aktualizováno: Výjezd s Odborem přátel do Rotterdamu

  1. Pingback: Rukojeť Feyenoord Rotterdam – ODBOR PŘÁTEL SLAVIE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..