Výkop Slávistického večera provede Standa Procházka

Slávistický večer - pozvánkaTento „nejstarší estrádní umělec“, za kterého se s humorem sám označuje, přijal pozvání, aby na úvod celého programu zazpíval svoji stále dobře známou červenobílou hymnu „Věčná Slávie“.

Jeho tvorba nás provází již po mnoho generací, byť v srdci ho mají především ti dříve narození. Standa Procházka prošel řadou angažmá, připomeňme vystupování ve známé pražské koncertní kavárně Vltava s Orchestrem Jaroslava Maliny či poválečnou spolupráci s kapelou Karla Valdaufa.

Úlohy průvodce večerem se ujme herec a moderátor Vladimír Čech. Tento velký ctitel dávných slávistických ideálů po studiu na pražské DAMU působil na divadelní scéně v Ostravě, Olomouci či Pardubicích, aby nyní zakotvil v souboru Městských divadel pražských. Do širokého povědomí vstoupil jako noblesní moderátor televizní soutěže Chcete být milionářem?, což mu vyneslo ocenění v anketě TýTý v letech 2001 a 2003.

V rámci programu dojde na charitativní dražbu dresu Vladimíra Šmicera, kdy výtěžek bude poskytnut Klinice dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice v Motole. Vydražiteli na místě dres podepíše sám slavný internacionál, který přislíbil účast. To je štístko!

Poslední vstupenky jsou k dispozici v sekretariátech Fanklubu a Odboru přátel nebo na internetových stránkách http://vstupenky.synottiparena.cz.