Výzva slávistů ze Žilova slávistům z Plzeňska i odjinud!

Ve středu 5.května hraje Slavia v Plzni!

Milí přátelé!

V lize nám všem slávistům prakticky již o nic nejde, sezona pro nás fakticky skončila, jde jen o naši slávistickou, červenobílou čest – a to jistě není málo! A proto neváhejme! Zapomeňme na obrovské zklamání z této sezony, pojďme, podpořme všichni klub našeho srdce, naši milovanou SLAVII ! Ptáte se kdy? Ve středu 5.5.2010 se v západočeské metropoli Plzni, od 17,30 hod. uskuteční zápas 29. kola Gambrinus ligy Viktoria Plzeň vs. SK SLAVIA Praha. Vytvořme našim hráčům takříkajíc domácí prostředí, udělejme v hledišti stadionu Viktorie , ve Štruncových sadech pro ně, červenobílý ráj i peklo! Tím samozřejmě nemám na mysli nějaké ničení či jiné podobné nepřístojnosti, ale jen a jen slušné velmi hlasité fandění atd. ! To už záleži na Vás, jak to nazveme. Neděláme to přece pro nějaké funkcionáře, majitele či vedení , ale pro náš červenobílý tým , pro naše kluky , pro naší slavnou historii i pro budoucnost, věřme, že zase bude líp.

Vyzývám Vás, všechny ,,Červenobílé “ z Plzně a okolí, všechny z odboček FO-OP SK Slavia Praha –  klatovské , rokycanské a ze žilovské odbočky, dále všechny fanklubáky či ostatní srdcem slávisty: Přijďte naší Slavii do Štruncovo sadů podpořit! Dokažme všem naši sílu a oddanost, my, nejvěrnější z věrných! Slavia přece nestojí a nepadá s jednou nepodařenou sezonou, to přežijeme! V naší historii jsme přežili chvíle mnohem horší – a že jich bylo! Sraz všech účastníků je před stadionem cca. hodinu před zápasem! Výzva samozřejmě platí pro všechny slávisty, z Prahy a dalších, sídelních míst našich odboček FO-OP, členy fanklubu i ostatní věrné! Použiji citát z jednoho slávistického / Strašákova / chorálu: ,,Slávisti, vstávejte, Slavie život je!“

A všichni zpívejme – Ať žije Slavie, Slavie Praha!“ a já dodávám : „Slávie věčná je !!!“
Takže, vážení , ať je nás co nejvíc , sejdeme se na místě činu, v Plzni ! Budeme mít u sebe naši žilovskou, odbočkovou slávistickou vlajku , budeme velmi hlasití a budem velmi, hodně vidět! Podle toho nás ve středu poznáte!

Odbočka FO SK SLAVIA Praha – Žilov, Valderrama.

A: Nandejme jim , co se do nich vejde ! SKS FOREVER !