O PERNÍKOVÝ EDEN

V neděli 11.3. se konala dohrávka z roku 2017 sedmého ročníku bowlingového turnaje O perníkový Eden.

Sešli jsme se tradičně v herně v Pardubicích. A i díky pár novým tvářím se nás pustilo do boje 14 nadšených sportovců. Turnaj se hrál tradičním způsobem notap 8, notap 9 a třikrát plnotučné kolo. Přečkali jsme i nepřízeň osudu, kdy zazlobila technika a celé herně vypadl systém, což znamenalo zopakovat si kolo od začítku. No bylo to požehnaně schozených kuželek a odhodů koulí. Někteří (včetně mne) na konci už neuzvedli málem ani sklenici s nápojem. 🙂

A když jsme to tam všechno pobourali (jen kuželky v rámci hry samozřejmě), vyhlásili jsme vítěze, rozdali dary v tombole a každý si domů také odváží opět tradiční slávistický pardubický perníček.

A jak že to celé dopadlo?

Pohár za 3. místo s náhozem 938 si odnesl Jarda Beneš, za 2. místo s náhozem 951 Petr Tomášek, a vítězkou se stala s náhozem 977 Hanka Pírková.

Ocenění za Nejlepšího muže za maximálním náhozem 254 získal Jarda Dočkal, a nejlepší ženou za rok 2017 je opět Hanka Pírková s maximem 287. Což byl i nejvyšší nához celkem.

Vítězům gratulujeme a já děkuji všem, kteří přijeli. Už se plánuje další ročník, 2018, tentokrát je v plánu opravdu zase letos na podzim ;).

PS: a úspěšný den byl nakonec zakončen i výhrou SK Slavia nad Olomoucí 3:1., jen tak dál.

Jarda Dostál

výsledky připojené v tabulce pernikovy_eden2017-puvodnipernikovy_eden2017-seřazeno

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..