SPOLEČNĚ NA LIGU MISTRYŇ

PRO NEZÁJEM ZRUŠENO

Odbor přátel společně s Fanklubem pořádá autobusový zájezd na Ligu mistryň.

Ve čtvrtfinále ligy mistryň se ženy Slavie utkají s německým Wolfburgem. Wolfsburg v loňské sezóně získal mistrovský titul a letos drží první příčku o pět bodů před druhým Freiburgem. 

Slávistky už se s německými šampionkami střetly v minulosti, v rámci letní přípravy 2016 sehrály přípravný zápas, který skončil remízou 2:2.
A jak se soupeřkám Slavie dařilo v podzimní části ligy mistryň? Wolfsburg v úvodním dvojzápase zničil Atlético Madrid. Ve Španělsku sice Němky zvítězily „jen“ o tři branky, doma ale své soupeřky rozdrtily a skórovaly celkem dvanáctkrát. Následovalo osmifinále proti Fiorentině a výhra 0:4. Italky pak v odvetě vybojovaly na půdě Wolfsburgu alespoň remízu 3:3. 

„V tomto kole už jsme si soupeře nemohly vybírat. Všechny týmy jsou top v Evropě. Bohužel Wolsburg je podle mého názoru ten nejsilnější. Letos má kádr hodně nabitý. Ale nic předem nevzdáváme, musíme to vzít jako fakt a připravit se na soupeře nejlépe, jak budeme moci,“ říká kapitánka Blanka Pěničková. (zdroj: www.slavia.cz)

Cena zájezdu je 1000 Kč pro členy OP/TS/FK a 1500,- Kč pro nečleny, zápas se koná ve čtvrtek 22. 3. 2018. Odjezd na utkání je v 5:30 a návrat ihned po utkání,. Přihlášení provádějte na sekretariátu Odboru přátel, denně od 8:00 do 16:00. Sekretariát je otevřen také vždy před domácím utkání Slavie. Přihlášení je také možné elektronicky na stránce http://www.odborpratel.cz/akce/prihlaseni-na-vyjezd/ popřípadě osobně ve fanshopu ProSlávisty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..