ČERVENOBÍLÉ SKVAŠENÍ – TURNAJ SLAVISTŮ VE SQUASHI 28.9.

Pozvání do kraje piva plzeňského, do kraje kde také mimo jiné sídlí naše čilá  odbočka Odboru přátel SK SLAVIA Praha ŽILOV.

Slávisté opět dokazují, že pouhé fandění v hledišti fotbalových stadiónů není jedinou náplní jejich činnosti a k oblíbeným akcím, jako je například cyklodovolená Brandýských či kolínské bowlení, přibývá další akce, kde jsme si mimo jiné jejím názvem ověřili nádhernou pružnosti češtiny, turnaj ve squashi!

Naše odbočka Odboru Přátel SK SLAVIA Praha Žilov pořádá na Den české státnosti, na svátek sv.Václava – na úterý 28.9.2010 první, zkušební ročník turnaje ve SQUASHI! Akce nazvaná „Červenobílé,SKVAŠENÍ“ aneb Svatováclavský turnaj ve SQUASHI  je úplnou novinkou v našem kalendáři všech akcí pořádaných některou z odboček OP.

Místem konání turnaje je naše krajské město Plzeň, a to jeho severní předměstí – Lochotín Zahájení proběhne v  9 hodin, sraz všech účastníků bude nejpozději půl hodiny před tím. Turnaj jsme pojali jako otevřený široké sportovní veřejnosti, na místě bude mimo jiné probíhat i nábor nových členů do naší odbočky, počet startujících je omezený na maximálně 20 hráčů! Proto: Naši milí přátelé se sešívaným, červenobílým srdcem na pravém místě, neváhejte! Pokud máte čas a hlavně chuť se sejít, zasportovat si a – hrajete-li právě SQUASH, není na co čekat!

Přihlášky,  které přijímáme do neděle 26.9.2010, zasílejte na e-mail: OPSlavie.Žilov@seznam.cz popř. MoulisPavel@seznam.cz, startovné je 100 korun českých a bude se vybírat až na místě.

Zváni jsou ale všichni slávisté, kousek za rohem se nachází příjemná restaurace, takže bude kde posedět! Jako hosté jste také srdečně zváni, vážení kolegové, páni výboři či pánové z našeho sekretariátu, popř. budou-li mít čas i někteří internacionálové SLAVIE,!. A to, že pozveme př. Ondru Zlámala či mladou paní Soňu Hamalovou, beru jako samozřejmost! Odreagování je přece také potřeba! Uvidíme, kdo nakonec dorazí.

Všechny podrobnosti o turnaji, včetně novinek a přesného popisu trasy k místu konání najdete na našem odbočkovém webu: www.slaviazilov.ic.cz Těšíme se na Vás, na další společné setkání!

Za výbor naší žilovské odbočky její jednatel a člen celostátního výboru OP Pavel Moulis.

Pokud jste čekali na výsledky žilovského turnaje ve squashi neboli SKVAŠENÍ, budete je letos hledat marně. Na poslední chvíli jeho oficiální část Žilovští odvolali. Den po dni přihlášení slávisté z OP, FK či jen z řad hlavně západočeských odboček svou účast odvolávali. Na vině bylo nejen „dušičkové“ počasí, které přinášelo více osobních problémů, než by kdokoliv nejen v oblastech ohrožených opět povodněmi očekával, nemalou měrou se pak na všem podepsaly i současné výsledky a stav slávistického fotbalu. Odhlásil se třeba spolujezdec a samotnému „sirotkovi“ se už na turnaj nechtělo. A tak si Žilovští ve vyhrazeném termínu vše odzkoušeli jen a jen „nanečisto“, aby, pokud jim chuť vydrží, vše ještě lépe připravili pro ročník příští… A to se jistě vše povede včetně plánovaného neformálního posezení slávistů se slávisty! Žilovské totiž hned tak něco přece neodradí