CVIKOV V AKCI

Tak se nám podařilo uspořádat 5. ročník cvikovského víceboje SLAVIA – SPARTA. Akce se uskutečnila 12. 8. 2017.

Po deváté hodině ranní jsme vyrazili ulicí Havlíčkova ověnčeni klubovými dresy, šálami, vlajkami a jinými symboly na školní hřiště.

Ve školním areálu jsme se utkali v prvních čtyřech disciplínách. Kromě penalt, kde jsme zvítězili drtivým rozdílem 6:0, vyhráli všechny ostatní zápasy sparťané. Jednalo se o fotbal, hody na koš a dvě utkání v plážovém volejbalu. Zpět na kurty u sokolovny jsme se vraceli za stavu 8:1 ve prospěch Sparty. Po návratu jsme ozdobili naší boudu i její okolí a pokračovali v lítých bojích.

Následoval stolní tenis, kde sešívaní jen výjimečně přicházejí o nějaké body, poté líný tenis a badminton. Mezitím jsme stihli i odpočinkovou disciplínu – kopy na branku přes nohejbalovou síť a rázem bylo skóre 12:11 pro nás.

Následoval nejoblíbenější nohejbal. Každý rok se utkáváme ve dvou trojkách a jedné dvojce a nebylo tomu jinak ani tentokrát. Po prvních dvou zápasech se stav opět radikálně změnil, Sparta : Slavia 15:12. V další trojce jsme urvali oba body a tak se šlo do poslední disciplíny, volejbalu, kde jsou k dispozici konečné dva body, za stavu 15:14 pro Spartu. První set jsme vyhráli  a ve druhém vedli již 14:8, ale bohužel jsme nedokázali uhrát poslední bod a tak nakonec slavili příznivci rudé Sparty  a oplatili nám tak porážku z minulého ročníku.

Hlavním vítězem této akce bylo opět přátelství, tolerance a hrdost na své klubové barvy…. 

Radek Šťastný (Šťágra)

Cvikov

/ČLÁNEK NEBYL REDAKČNĚ UPRAVEN/

Kompletní fotogalerie zde: http://csf.rajce.idnes.cz/2017_Sparta_SLAVIA/

This slideshow requires JavaScript.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..