I bodík se počítá

Neutrino Šeberov – OP Slavia  3:3

Slavia poprvé v letošní sezoně ztratila body! Válec se lehce zadrhl, snad ztráta na Šeberově nebude mít vliv na obhajobu vítězství v soutěži.

Slavia po úvodním oťukávání vstřelila dvě slepené branky. Trefil se střelou zpoza vápna Vít Lebeda, druhý gól přidal Luboš Morava. Zbytek poločasu hosté dohráli v poklidu na polovině Neutrina a nic nenasvědčovalo žádnému vážnějšímu odporu domácích, kteří se krčí na průběžném posledním místě tabulky.

Chyba! Jaký šok pro hosty z Edenu nastal, když za 15 minut druhého poločasu byl obrat na světě. Nedorozumění v obraně, náhodný odraz od tyče a jako vrchol vlastní gól Milana Arazima, to vše mělo za následek totální zvrat výsledku na 3:2 pro šeberovské a paniku v řadách Slavie. Chvíli trvalo, než se sešívaní z tohoto úderu oklepou, změnami v rozestavení však opět přišel tlak, jenž vyústil ve vyrovnání až 5 minut před koncem, a to z kopačky kapitána Roberta Jiráka, který si s přehledem poradil s volným přímým kopem a vsítil tak velice důležitý gól.

Příští zápas sehraje Slavia proti týmu LD Vršovice a v případě vítězství již může 2 kola před koncem sezony slavit obhajobu prvenství.