JAK SI VEDOU DALŠÍ ODDÍLY SLAVIE?

Zatímco některé soutěže dodržují režim podzim/jaro, jiné, zejména halové využívají v plné šíři zimní přestávku často k nejdůležitějším zápasům sezóny. Podívejme se, jak si jednotliví slávisté zatím vedou:

Házenkářky v čele česko-slovenské Interligy se 4-bodovým náskokem!

Umožnilo to vysoké vítězství v duelu dvou nejlepších českých týnů, Slavia a Zlína, v němž slávistky zvítězily 31:20, a tak mají na kontě dosud jeddinou porážku doma s Michalovcemi! Kuželkářky na čele s dvoubodovým náskokem!

I letos jsme byli svědky pomalejšího našich obhájkyň titulu, ale již po Movém roce byly v čele soutěže s dvoubodovým náskokem!.

Hokejisté po ¾ základní soutěže šestí

Výhrou nad Kometou Brno uzavřeli naši hokejisté třetí čtvrtinu dlouhodobé soutěže a udrželi si tak průběžnou 6.příčku. Při pohledu do nižších pater tabulky se zdá, že o postupu do play-offo by už neměli přijít, nyní půjde jen o to, zda je bude čekat předkolo jako loni nebo se udrží v první šestce, kde je boj o postup jednodušší.

Futsalistům se letos příliš nedaří

Na začátku nového roku se futsalisté propadli až na desáté místi ve 12-členné Jetbul futsal lize. Se 14 body měli stejnou bilanci jako jedenáctý Helas Brno (že by náhodná podobnost s áčkem fotbalu?) a jen dva body mají náskok před Třincem. Na vedouí pozici naopak ztrácejí 22 bodů!

Volejbalistky uprostřed tabulky

Věřme, že výhra ve Šternberku znamená potvrzení letošní zlepšené formy, kdy se po dlouhé době po špatných výkonech minulých let objevilo na kontě výher vyšší číslo, nežli porážek! Snad opět někdy vyroste taková generace výborných volejbalistek, jakou byla svého času mistrovská parta kolem Nadi Špelinové!

Pozemkáři po podzimu v čele o 3 body, ženy druhé za Pragovkou

Po podzimní části jsou naši pozemkáři v čele, ztratili jen 3×2 body za remízy. Podobnou bilanci mají i ženy, ale tam vládne díky pouze dvěma ztrátám za remízy Praga.

V hale zatím suverénně vládne Rakovník před naší Slavií, kterou nedávno porazil a má tak 4-bodový náskok. Soutěž žen je pouze krátce po startu a na čele je trojice tvořená oběma Slaviemi (pražskou a hradeckou) a Pragovkou, jediným to přemožitelem našich žen!

Ragbisté po výhře 11:8 nad Havířovem postupují do jarní části Top 6

Slavia po podzimní části ze své skupiny postoupila do jarní finálové skupiny z druhého místa spolu se Spartou a Pragou (Sparta na čele měla o 1 porážku méně) a dále s Říčany, Tatrou a Dragonem!

Dobi