KLATOVY – SEZNÁMENÍ S PŘÍPRAVOU SETKÁNÍ

16. setkani slavistuVážení přátelé, vážené přítelkyně,

termín Setkání slávistů u nás v Klatovech  – 2. července 2016 – se nezadržitelně blíží. Dovolte, abych se s Vámi podělil o několik informací.

S organizací akce je spojena spousta starostí, např. zajištění hřiště, stravování, společenského večera apod. Proběhla řada jednání se sponzory, která dopadla většinou kladně. Na doporučení jsme požádali Městský úřad Klatovy a Krajský úřad Plzeňského kraje o finanční příspěvek, a k našemu překvapení nám bylo vyhověno. Většina organizačních povinností je již za námi, další čekají na splnění.

Ještě nedávno jsme počítali s účastí 20 týmů, pro které jsme vymýšleli celodenní program. Obrátili jsme se proto na odbočky s dotazníkem, jak bychom v přestávkách mohli divákům zážitky zpestřit. Zároveň to mělo být pak pro zúčastněné překvapení. Člověk míní, život mění. K dnešnímu dni se přihlásilo 29 týmů, což jsme v žádném případě nečekali. Nyní je na nás, abychom se s tím vyrovnali. Všechny přihlášené týmy již obdržely formulář hráčské soupisky, čímž se urychlí ranní prezentace, aby mohl turnaj začít přesně v 9.00 hodin.

Věřím, že nám odbočky vyjdou vstříc a soupisky přinesou již vyplněné a podepsané, za což následně dostanou poukázky na občerstvení.

Na páteční večer je zajištěn sál v hotelu Rozvoj pro debatu s překvapením (možná přijde i kouzelník). Nyní zbývá než doufat, že nám všechno vyjde tak, jak jsme si naplánovali. Jen počasí je nevyzpytatelné, přesto se budeme zase po roce těšit na setkání s kamarády slávisty. Vždyť slávisté vždycky drží spolu.

Za OP Klatovy J. Junek

Více informací zde: http://www.odborpratel.cz/category/akce/celostatni-setkani/

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..