OP Slavia Praha – odbočka Žilov informuje

Vážení slávističtí přátelé ,  sešel se rok s rokem a my, odbočka OP Žilov,  pořádáme opět výroční valnou hromadu! Srdečně zveme všechny slávisty z Plzně a okolí, z blizkých i vzdálenějších odboček OP FO SK Slavia Praha, rádi Vás všechny uvítáme. Akce se koná v pátek 19.2.2010 od 18 hodin, v sále restaurace Žilov a to za každého počasí – přece to nevzdáme!

Je to cca 20 km na sever od Plzně, kdo nezná, poslouží mapa, navigace či mobil, Ondra Zlámal by Vám mohl vyprávět kudy a kam.

Kromě pozvaných zástupců výboru a sekretariátu OP i členů spřátelených odboček, budou hlavními hosty besedy  již zmíněný Tiskový ředitel SK Slavia – fotbal, a.s. Mgr. Ondřej Zlámal a hráč A – týmu naší milované Slavie Jarda Černý!!!

Program mimo jiné nabízí improvizovanou zábavu spojenou s bohatou tombolou, občerstvení je zajišteno! Ale půjde hlavně o blízká, slávistická setkání všeho druhu. Takže přátelé neváhejte, přijměte naše pozvání, seznámíme se! Bližší informace o naší odbočce a této Výroční valné hromadě naleznete na našem odbočkovém webu: www.slaviazilov.ic.cz.

Děkuji Vám za pozornost, jménem výboru odbočky OP FO SK SLAVIA Praha Žilov se pro tuto chvíli s Vámi loučí, na společné setkání se velmi těší Váš přítel s červenobílým srdcem
Pavel ,,Valderrama “ Moulis,  jednatel odbočky a člen celostátního výboru OP.