Organizační pokyny sekretariátu pro členy Odboru přátel

Sekretariát Odboru přátel Slavie si dovoluje informovat členy o několika provozních informacích týkajících se návštěv sekretariátu a tisku členských karet.

  1. Každý návštěvník sekretariátu musí podstoupit kontrolu tělesné teploty v přízemí na recepci stadionu. Při zvýšené teplotě nebude vpuštěn do prostor stadionu. Apelujeme na všechny, kteří mají jakékoli příznaky onemocnění COVID-19 aby se vyvarovali návštěvy stadionu a tím i sekretariátu OP.
  2. Dočasně pozastavujeme tisk plastových členských karet. Jedná se o období zhruba 1 týdne, kdy jsme zapůjčili tiskárnu na pokladny stadionu k posílení tisku permanentních vstupenek. Pokud potřebujete kartu k uplatnění slevy na permanentní vstupenku, můžete na pokladnách předložit slevový kód z portálu. Na pokladnách ověří jeho platnost.
  3. Prosíme členy Odboru přátel aby vyzvednutí permanentních vstupenek pokud možno odložili mimo první dny otevření pokladen. Očekává se zvýšené množství lidí na pokladnách. Času na vyzvednutí permanentní vstupenky je dostatek.

Děkujeme za pochopení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..