Pokořme Plzeň

Po delší pauze odehraje Slavia své utkání v sobotu 19. 10. 2013 od 20:15 na půdě mistrovské Plzně. Odbor přátel – Tribuna Sever na tento atraktivní zápas vypravuje vlastní autobusy!

Každý, kdo byl na jarním výjezdu v Plzni, jistě potvrdí, že se jednalo o jeden z nejlepších výjezdů v posledních sezonách – 600 sešívaných v sektoru, bouřlivé  fandění s několikaminutovými chorály, povedená choreografie.

Hráči se navíc vyhecovali k velmi dobrému výkonu a na hřišti pozdějšího mistra dokázali těsně zvítězit i v oslabení. Rychlokvašní fanoušci Plzně nás mají v lásce a i my bychom měli vyrazit pozdravit je v co nejhojnějším počtu, a to i v těchto těžkých časech!

Jelikož máme na přípravy výjezdu poměrně dost času, rádi bychom z něj udělali ten největší v podzimní části sezóny! Každý z vás si může svůj čas zařídit tak, aby na výjezd mohl.

Vzhledem k času výkopu není možný jiný způsob dopravy, než po silnici. Rozhodli jsme se tedy jakožto Odbor přátel Slavie – Tribuna Sever vypravit vlastní autobusy – čas srazu na stadionu v Edenu bude upřesněn, odjezd hned po odbavení. Cena 180,- Kč pro členy OP a FK, 230,- Kč pro nečleny. Podaří-li se nám vypravit více autobusů, je možné, že bude cena ještě snížena. Přihlášky zasílejte nejpozději do 18. 10. 2013 na e-mail vyjezdy-ts@seznam.cz. Do předmětu napište „Plzeň„.

Dopravu můžete uhradit (do 18. 10.) následujícími způsoby:

1) Převodem na účet č. 291946399/0800 vedeného u České spořitelny, a.s., pod variabilním symbolem 191013, do zprávy pro příjemce uveďte své příjmení;

2) Ve fanshopu na stadionu;

3) Hotově u autobusu (to však jen v případě, že bychom měli zaplaceno od dostatečného počtu slávistů k vypravení autobusu a zbývala volná místa).

Cestovat budeme komfortním autobusem, v případě naplnění velkých autobusů je možnost vypravit i minibus pro 20 osob. Mějte na paměti, že s tímto dopravcem chceme navázat dlouhodobou spolupráci a je tedy v našem zájmu, aby vše proběhlo bez zbytečných potíží.

Lístky budou v prodeji na místě.

Na utkání bude připravena choreografie a zajímavé překvapení – více informací se již brzy dozvíte v následném článku, případně na facebook profilu Tribuny Sever.

Překonejme sami sebe!

Ať žije Slavia!