ŠESTIBOJ ODBOČEK BRANDÝS – TŘEBOVÁ UKONČIL LETOS SVATÝ PETR!

Každoročně zde informujeme o zajímavé akci našich východočeských „dvojčat“, odboček v Brandýse nad Orlicí a v České Třebové. Vše připraveno měli i na letošek, ale žel  celkové výsledky přinést nemůžeme. Nikoliv z důvodu lidského faktoru, ale tentokrát se nad organizátory spikla nebesa!

Po několika setkáních, kdy domácími byli Třebovští, se dějiště přeneslo na Mítkov, což je hezký areál mezi tratí z Prahy na Třebovou a dále na Moravu a řekou Orlicí.

Na sobotu 30. května byly připraveny disciplíny vysoce sportovní – tenis čtyřher, volejbal a nohejbal, jakož i ty spíše rekreační – kop na minibranku, hod míčkem na odpadkový koš či pétanque, který je ve slovanských zemí znám i pod pojmem boća. Krásný areálek na Mítkově byl jen rájem pro počáteční tenis a kousek nohejbalu. Následný déšť však vše zhatil a nebyla naděje na zlepšení, a tak má letos akce v hodnocení zapsáno: Z POVĚTRNOSTNÍCH DŮVODŮ NEDOHRÁNO!

To však nemohlo narušit tradiční přátelství, a tak se vše dohrávalo v suchu přilehlé osvěžovny a i u internetu při smutném sledování tristního loučení Slavie se sezónou!

Dobi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..