Slávisté přispívají na pomoc jižní Moravě

Odbor přátel ve spolupráci se Slavií a širokou slávistickou veřejností nadále vybírá finance na pomoc tornádem zasažené jižní Moravě.

Ničivá bouře v minulém týdnu připravila na jižní Moravě o domov stovky lidí. Slávistická veřejnost se v čele s Odborem přátel rozhodla lidem zasaženým touto devastující přírodní katastrofou pomoci. Odbor přátel okamžitě vyhlásil sbírku, do které slávisté mohou posílat finanční pomoc. Díky štědrému příspěvku stovek fanoušků se během uplynulých tří dnů vybralo už téměř půl milionu korun! Přispívat můžete i nadále, finanční pomoc posílejte na transparentní účet 2201840056/2010. Odbor přátel následně peníze urychleně pošle lidem v postižených oblastech. Více informací najdete zde.

Jedním z těch, kterým se Odbor přátel rozhodl pomoci, je Jan Petrjánoš z Moravské Nové Vsi. Čtvrteční tornádo poškodilo jeho dům, jak si můžete prohlédnout v přiložené fotogalerii. Jan od svých dvanácti let fandí Slavii, vzhledem ke vzdálenosti sice nemůže navštěvovat každý zápas, vždy se ale vydává do Prahy na větší zápasy jako je derby, Evropská liga či Liga mistrů. Za Slavií jezdí i na pohárové zápasy po Evropě. K lásce k sešívaným barvám přivedl Jana jeho otec, který má po působení ničivé bouře také zcela zničený dům. Prosíme, přispějte na pomoc Janovi i dalším lidem postiženým tornádem, protože jen spolu jsme silnější!

převzato z webu www.slavia.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..