Slávisté z Rokycan těží v Kutné Hoře zlato!

13. ročník bowlingového turnaje odboček – Potkali se u Kolína, aneb Slávistické bowlení – se uskutečnil v neděli 24. března v herně Bowling a Pizzeria Kutná Hora.

Zdejší osmidráha byla svědkem dosud největšího klání sedmnácti týmů, více než 51 hráčů. Na 70 účastníků celkem.

Vítězství obhájil tým Rokycan. Pod vedením Petra Havrilce, hráče s nejvyšším náhozem dne 232 bodů, s přispěním nejlepší hráčky Moniky Šlajerové dotvrdil úspěšnou trojici Zdeněk Horák. Společně naházeli 1529 bodů a získali čtvrté prvenství v turnaji za sebou, deváté celkově!

Jestli někdo někdy těžil v Kutné Hoře stříbro, pak Rokycanští sem jezdí za zlatem…! Putovní pohár jim teď putuje do definitivního držení, odměnou byla též malá turnajová trofej, Jameson a trochu něčeho sladkého.

Druzí, stříbrné historii čím dál více věrni, zůstávají Brandýští slávisté. Po prvním kole vedli i díky 226 bodům Petr Tomáška, druhého nejlepšího hráče turnaje. Ale ve druhém kole zaváhali a ve třetím drtivému finiši vítězů už prostě neodolali. Pod 1461 bodů se podepsali ještě Franta Ludvík a Jarda Beneš.
Hledáte-li šest nejlepších hráčů letošního turnaje, pak hledejte jen mezi výše zmíněnými…!

Zhodnotili jsme si bowling a následně rozdali mnoho mnoho cen. Děkujeme za přispění SK Slavia Praha – fotbal a.s., fanshopu ProSKS, soukromým dárcům.

Když budete mít zase za rok zájem, tak se s vámi všemi rádi znovu „Potkáme u Kolína“!

Více zde: https://opskolin.webnode.cz/

Zapsal Michael Janáček

Účastníci a návštěvníci bowlingového turnaje u vyhlašování cen

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..