TRIBUNA SEVER OŽIVILA ZAKLETÝ ZÁMEK

Na ligových stadionech by klidně mohla dřímat Šípková Růženka. Protipandemická opatření zdecimovala živé fandění. Tribuny přikryly obří reklamní plachty, sem tam podpůrné heslo. Nejen akustická, ale i vizuální mrtvolnost. 

O to více oceňují členové výboru Odboru přátel Slavie snahu Tribuny Sever nerezignovat na výzdobu stadionu v Edenu. Jde o jedinou výraznou možnost, jak demonstrovat sounáležitost fanoušků s hráči během zápasu. 

A je evidentní, že sešívaní jsou na špici nejen na hřišti, ale i v kreativním rozsvícení pustých tribun. Nejnovější choreografie, která byla realizována týmem Tribuny Sever pro derby se Spartou a veledůležitý zápas s Arsenalem, nadchla fanoušky Slavie. 

Tribuna Sever sbírá uznání za svou prezentaci na specializovaných webových stránkách. My, přátelé Slavie jsme na to patřičně hrdí. Vytváření choreografií v době zakletých stadionů je složité a také většinou finančně náročnější. Poslední choreografie stála několik desítek tisíc korun.

Odbor přátel Slavie podporuje tyto tvůrčí fanouškovské aktivity, a proto na tzv. „choreofond TS“, tedy bankovní účet číslo 2401702360/2010 poskytl v pondělí 12. 4. 2021 částku 10 000 Kč jako výraz ocenění pozitivních snah Tribuny Sever. Děkujeme!

Vyzýváme tímto slávisty, aby pokud mohou, přispěli na uvedený účet a pomohli tak dobře prezentovat Slavii nejen v domácím, ale i mezinárodním prostředí.

výbor Odboru přátel Slavie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..