Události sobotního derby zanechaly v každém z nás hlubokou stopu. Mísí se pocity vzteku, beznaděje i smutku. Každý z nás si onen den představoval úplně jinak.
Bohužel se ale stalo něco, co by nás nenapadlo ani v těch nejhorších snech. Něco, co bude navždy velkým mementem. Nelze to vrátit zpět a každý z nás si tyto události v sobě trvale ponese. Je třeba se ovšem dívat kupředu a hrdě nadále podporovat svůj tým!
Odbor přátel SK Slavia Praha stál vždy pevně na straně milovaného klubu v dobách dobrých i velmi zlých. A kdy jindy, když ne právě teď, je potřeba zmobilizovat svoje členy, držet pohromadě a společně vyjádřit sounáležitost s klubem, který je v našem srdci?
Vyzýváme všechny opravdové přátele, rytíře Slavie, aby povstali a sjednotili se v těchto těžkých časech. Dejte najevo, že jste vždy a za každých okolností hrdí slávisté a Slavii milujete. Podporujte ji na venkovních zápasech, scházejte se společně při sledování zápasů v klubovnách či hospodách, hlaste se i nadále ke klubu, který máte rádi, sledujte ho na sociálních sítích.
Klub nás potřebuje, jako již v minulosti několikrát, a my jsme připraveni opět hájit jeho hodnoty a tradici.
Společně to dokážeme. Slavia je věčná, ať žije Slavia!
Za výbor Odboru přátel sepsal Lukáš Gavlák.
#vnouzipoznaspratele

