VELKÉ PODĚKOVÁNÍ TRIBUNĚ SEVER ZA CHOREO PŘI DERBY S BOHEMKOU!

Možná, že se někomu vybaví pravdivé rčení „Kdo nic nedělá, nic nezkazí!“ Určitě to platí i ve vztahu k Tribuně sever a jejím choreům. Je pravdou, že některá se povedla lépe, jiná trochu hůře a pár zavilých kritiků pak možná měla až, jak se říká, žně. O to více se sluší poděkovat vždy, když se něco povede , což platí v drtivé většině!

Edenem tak zněla i pochvalná slova za vynikající chorea při zápase s Bohemkou. Hlavním tématem byly přirozeně 150. narozeniny trenérského fenoména J.W.Maddena. Každý, i sebepřísnější kritik, musel uznat, že tentokrát se vše podařilo na jedničku s hvězdičkou! Vkusné i umělecky ztvárněné! Nejen portrét „Dědka“, ale i historický znak Slavie se slovanskou trikolórou a s ratolestmi našeho národního stromu – lípy!

Někdy však události mění původní plán. Týden před derby navždy opustil naše řady  velký slávista i umělec, přítel Miroslav Ondříček. Jeho památkou se vynikajícím způsobem rozloučili hráči na hřišti, kteří nastoupili s černými páskami, celý stadión pak minutou tich. Přispěla k tomu i úvodním choreem Tribuna sever, která ukázala, jak si velkých slávistů dokázala a dokáže vážit. A jistě pozornému oku neuniklo, že byla připomenuta i památka Jana Maika, což ocenili nejen jeho četní osobní přátelé, ostatní slávisté, ale především i řada odboček, pro něž byl přítel Maik vzorem ryzího slávisty, který vždy a všude dával na odiv svou lásku k milovanému klubu doslova až za hrob‘

Dobi

[nggallery id=222]