Výzva všem členům Odboru přátel Slavie a zejména jejím odbočkám

K upomínce 55. let založení Odboru přátel Slavie (20. 9. 1964) pořádá Odbor přátel Slavie za přispění SK Slavia Praha – fotbal, a. s. oslavy tohoto významného jubilea.

Dne 7. 9. 2019 bude všem členům Odboru přátel Slavie zcela zdarma zpřístupněno Slavia Museum na stadionu v Edenu. V muzeu proběhne výstava historických artefaktů a historických kronik Odboru přátel a Slavie. Současně zde proběhne Univerzita Slavia a beseda s hráčem či členem realizačního A týmu SK Slavia Praha.

Vyzýváme všechny individuální členy i členy odboček  Odboru přátel Slavie, kteří mají v držení zajímavé historické artefakty spojené s Odborem přátel a Slavií a měli by zájem o jejich vystavení v muzeu v době oslav, aby se ozvali sekretáři př. Vršeckému do 28. 08. 2019 emailem na sekretariat@odborpratel.cz.

Oslavám 55. výročí založení Odboru přátel Slavie bude věnován prostor při soutěžním zápase Slavie s Mladou Boleslaví (předběžně 28. 9. 2019), prosíme odbočky, které by měly zájem zúčastnit se slavnostního nástupu se svou zástavou, aby se ozvaly na př. Ocetníkovi emailem ocetnik@odborpratel.cz

One thought on “Výzva všem členům Odboru přátel Slavie a zejména jejím odbočkám

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..