Výzva všem odbočkám Odboru přátel

Vážení předsedové odboček, i přesto, že se nám blíží zimní přestávka, již nyní je potřeba začít plánovat akce na první polovinu roku 2019. Žádáme Vás tedy tímto aby jste nám nahlásili veškeré akce, které budete v následujících měsících pořádat i s krátkým popisem. Pokud požadujete na akci zástupce klubu Slavia Praha, uveďte tuto informaci také. My se následně ve spolupráci se Slavií budeme snažit Vaše přání splnit. Každá odbočka by měla ideálně při plánování akcí myslet i na své nejbližší odbočky a pozvat je. Pro pořádání besedy se zástupcem Slavie je potřeba garantovat minimální účast 30 osob.

Hlášení akce se opět provádí pomocí formuláře na internetových stránkách Odboru přátel zde: http://www.odborpratel.cz/odbocky/registrace-akce/

Doporučujeme Vám sledovat kalendář akcí na webu Odboru přátel, který je umístěn na webových stránkách v pravém sloupci. Nebo přímý odkaz je zde: http://www.odborpratel.cz/events/ Jistě Vám tento kalendář ulehčí volbu termínu při plánování akcí tak aby nedocházelo ke kolizi s termíny akcí jiných odboček.

Za výbor Odboru přátel

David Ocetník 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..