11. setkání slávistických odboček

Vítáme Vás na 11. setkání slávistických odboček konaném v oblasti Středního Povltaví, kraji žuly a jalovců v sobotu 25.6. 2011 v Nečíni

Základní informace o 11. setkání slávistických odboček:

1. UBYTOVÁNÍ – jelikož v Nečíni není v současnosti k dispozici ubytovací kapacita, je ubytování zajištěno  v jejím v nejbližším okolí – viz. příloha Ubytování.

2. TURNAJ V MALÉ KOPANÉ- turnaj v malé kopané se uskuteční na hřišti Sokola Nečín, travnatá plocha. Počet hřišť je dostatečný a bude záviset na počtu přihlášených týmů (pořadatelé jsou schopni připravit maximálně 4 hřiště), proto je možné nasazovat i rezervní týmy.

3. DUCH  SETKÁNÍ –  vzhledem k tomu, že stále vzniká spousta nových odboček, setkání si získává každým rokem na větší popularitě, očekávají pořadatelé hojnou účast. To platí i přesto, že naše srdeční záležitost SLAVIA PRAHA zažívá jak po sportovní, tak po ekonomické stránce těžké období. Rádi přivítáme i naše přátele z Fanklubu. Neváhejte a přihlaste se včas!!!

A k tomu ještě jedno MALÉ UPOZORNĚNÍ: Všichni jsme slávisté a kamarádi, prostě jedna slávistická rodina, takže i na tomto turnaji nastupují jen opravdoví registrovaní slávisté (žádní „žoldáci“)!!!

Doufáme, že nás v tomto podpoříte a pochopíte, a předejdeme tím zbytečným neshodám, které se tu a tam v minulosti objevily. Na korektnost a oprávněnost startu namátkově dohlédne osobně přítel Jiří Novák!                                                                                                                 Přece si to všichni chceme především jednou za rok mezi sebou užít !!!

Program setkání včetně dalších tradičních doplňkových programů se bude dále upřesňovat a průběžně Vás o tom budeme informovat.

4. SLAVISTICKÝ DISKOPLES – po skončení turnaje v malé kopané bude v nedaleké obci Drevníky následovat slávistický diskoples, kde jistojistě zazní naše oblíbené slávistické chorály a slávistické písně. Na odvoz do místa ubytování bude připraveno levné TAXI.

5. DOPROVODNÉ AKCE – pro ty, kteří budou mít zájem poznat oblast Středního Povltaví, krajinu žuly a jalovců, bude možnost navštívit naše zatopené žulové lomy a jezírka s čistou vodou a bude-li pěkné počasí je možné se v těchto lomech koupat. Nejznámější z nich je Špic, známý především z natáčení filmové pohádky „ Nesmrtelná teta “ a i jiných filmů a pohádek.

V rámci individuálního programu lze také navštívit město Dobříš se zdejším malebným zámkem, informace na adrese: http://www.zamekdobris.cz/cz , dále pak muzeum zlata v Novém Kníně, informace na adrese: http://www.muzeum-pribram.cz/exhmpb/exmzn/exmzn.html, popřípadě muzeum špýchar v nedaleké Prostřední Lhotě, informace na adrese: http://www.muzeum-pribram.cz/exhmpb/exmks/exmks.html. Pochopitelně je zde i možnost koupání v nedaleké Slapské přehradě, zejména pro ty, kteří budou ubytováni v Županovicích a Hříměždicích.

Pro snazší a bezproblémovou komunikaci, budou přihlášky týmů realizovány výhradně telefonicky či e-mailem. Za každou odbočku oprávněná ( kontaktní ) osoba přihlásí počet týmů a hráčů, včetně požadavků na  zábavu a ubytování. Veškerá komunikace bude realizována e-mailových adres a telefonických kontaktů níže uvedených kontaktních osob.

KONTAKTNÍ OSOBY:

Petr Vršecký-  Tel: 604290437

Email: p.vrsecky@cs.mfcr.cz

vrseckaa@centrum.cz

Josef Vršecký-  Tel: 605156582

Veškeré přihlášky se tak budou soustřeďovat na naší odbočce a operativně budeme schopni připravit herní schéma turnaje!

Přihláška bude považována za závaznou až po uhrazení

a) startovného ve výši 400,-Kč/tým. Nutné uhradit nejpozději do 20. května

b) ti, co chtějí ubytování, zaplatí cenu dle výběru noclehu. Obojí na účet číslo-379831684/0600

nebo osobně na valné hromadě, vždy napsat název týmu a počet osob na ubytování.

Těšíme se na poslední víkend v červnu na shledanou s Vámi!!

UBYTOVÁNÍ

Varianta č.1 – „ Županovice“

Ubytování v restauraci u Štiky přímo na břehu Slapské přehrady

2 x 4 lůžkové pokoje

2 x 2 lůžkové pokoje

Cena za lůžko 150,- Kč

Sociální zařízení společné

Možnost snídaně, obědů i večeře po domluvě.

Ubytování je možné už i z pátku na sobotu.

Možnost koupání ve Vltavě na Slapské přehradě.

Počet míst: 12

Ubytování zdarma ve stanech neomezeně

Stravování : viz. výše

Kontaktní osoba :   František Koreček   603226668

Lůžka – podle data úhrady

Varianta č.2 – „Hříměždice“

Ubytování v restauraci u Jezírka.

3 lůžkové pokoje

Cena za lůžko 180,- Kč

Sociální zařízení společné

Možnost snídaně, obědů i večeře po domluvě.

Ubytování je možné už i z pátku na sobotu.

Možnost koupání ve Vltavě na Slapské přehradě a nebo ve zdejším vyhlášeném lomu.

Počet míst: 35

Kontaktní osoba: p. Tábor 723003524

Lůžka  – podle data úhrady

Varianta č. 3 – „Nečín“

Stanování přímo v areálu Sokola Nečín.

Stravování v den konání akce přímo v areálu Sokola Nečín nebo v nečínských restauracích.

Vzdálenosti:

Nečín – Drevníky              5 km

Nečín – Županovice         7 km

Nečín – Hříměždice         4 km

Nečín – Dobříš               12 km

Drevníky – Županovice   2 km

Drevníky – Hříměždice   6 km

Drevníky – Dobříš         12 km