Charitativní akce – prodej dresů.

Ve spolupráci s fotbalovou Slavií uspořádal Odbor přátel Slavie prodej vyřazených hráčských dresů. Přes 100 dresů za cenu 300,- Kč/kus si mohli slávisté zakoupit v prodejně Tribuny Sever nebo v sekretariátu Odboru přátel.

Aktualizace 27. 1. 2021.

Aukce dresů začíná ve 12:00 na Portálu přátel Slavie
https://portal.odborpratel.cz/aukce

Akce se dočkala nečekaného úspěchu a slávisté vykoupili skoro všechny dresy, které koupit šlo. Zbylo cca 5 dresů, které se budou doprodávat po uvolnění epidemiologických opatřeních.

Vybrané peníze byly vloženy na charitativní účet Odboru přátel Slavie, kde najdou jistě brzy své další uplatnění. Pohyby na bankovním účtu můžete sledovat na webu. Na účet někteří slávisté přispívají pravidelně, můžete se zapojit také vy. V částce je započteno i 500,- Kč od jednoho slávisty, který prodával dres Pavla Řeháka z jeho japonského angažmá. A tato částka odpovídá částce, která byla vybrána nad rámec jeho požadavku. Děkujeme!

Na účtu je také připsána částka od Ondřeje Kremla, který obdržel exkluzivní dres Jaromíra Zmrhala s nezvyklým číslem číslo 16.

Na základě této úspěšné akce jsme obdrželi ještě několik dresů, které ale tentokráte budeme prodávat formou aukce. Plánovaný start aukce je středa 27. 1. 2021 přes Portál přátel Slavie. Sledujte sociální sítě Odboru přátel Slavie, ať aukce nezmeškáte. Kdo by přeci nechtěl dres Milana Škody, Martina Latky, Davida Hubáčka, Tijanyho Belaida a dalších?

Fotografie některých dresů si můžete prohlédnout ve sdíleném album na stránce: https://www.icloud.com/sharedalbum/#B1AGCATCnGSAsoC

David Ocetník
článek nebyl redakčně korigován

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..