DÁRKOVÉ POUKAZY ODBORU PŘÁTEL SLAVIE

Dnešním dnem spouštíme prodej dárkových poukazů na roční členství v Odboru přátel Slavie. Poukazy jsou v jedinečném designu loga Odboru přátel Slavie, opatřené místem pro věnování. K dispozici jsou v hodnotách 350,- Kč a 150,- Kč, odpovídající ročnímu členskému příspěvku.

IDEÁLNÍ VÁNOČNÍ DÁREK PRO KAŽDÉHO FANOUŠKA SLAVIE

Poukazy je možné zakoupit v sekretariátu Odboru přátel Slavie, každý pracovní den od 8:00 do 16:00, dále ve slávistickém fanshopu denně od 10:00 do 18:00 a také v TS Store v pracovní dny od 11:00 do 19:00 a o víkendu 10:00 – 14:00.

Dárkový poukaz je možné zakoupit také online na Portálu přátel Slavie, kde je možné provést platbu online. Poukaz následně přijde emailem a můžete si ho vytisknout a věnovat slávistovi ve Vašem okolí.

Aktivace poukazu je zcela jednoduchá, stačí načíst jeho QR kód mobilním telefonem a jeho hodnotu si nechat připsat ke svému účtu popřípadě k účtu někoho jiného. Ideální například k úhradě členství svých potomků či členů odbočky.

Uplatněný poukaz v roce 2020 uhradí členství pro rok 2021, vyjma stávajících členů, kteří nemají uhrazený příspěvek pro rok 2020.

Dárkový poukaz Odboru přátel Slavie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..