Hledám další srdcaře! (J. Pirk)

Dovol mi, abych se nejprve trochu představil. Jmenuji se Jan Pirk a celý život pracuji jako kardiochirurg v pražském IKEM. Být příznivcem toho nejúžasnějšího klubu v České republice je naše rodinná tradice. Fanoušky Slavie byli již můj dědeček i tatínek. Já sám jsem hrál desítky let za Slávii pozemní hokej a po skončení aktivní hráčské kariéry jsem pokračoval jako lékař a vedoucí týmu. Poté jsem se stal a jsem členem Odboru přátel Slavie.

A proto si vážím všech srdcařů a chci, abychom v dobrém duševním i tělesném zdraví mohli podporovat naši Slávii co nejdéle.  

Můžeš se přihlásit k odběru srdcařských novinek, ve kterých bych se s vámi všemi chtěl podělit o moje poznatky s děním v klubu, ale i to, jak se udržet zdravý.  Pokud máš zájem se mnou spolupracovat a podílet se na oboustranné komunikaci, můžeš se na této adrese zadarmo přihlásit TADY.  Budeme tak moci být v kontaktu, vyměňovat si názory a zkušenosti a dostávat tipy, jak si udržet zdravé srdce a získávat další užitečné informace, zejména o dění v našem klubu.

Buď srdcařem a nezapomeň na naše heslo: „Spolu jsme silnější“.

Váš Jan Pirk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..