INFILTRACE – PRŮSAK – NARUŠENÍ ANEB MALÉ LETNÍ DOVÁDĚNÍ

Nastaly prázdniny a s nimi čas výletů a putování zdejšími kraji i širým světem. Ideální doba k naplnění hesla „Všude Slavie“. Způsobů může být celá řada, jeden nenáročný a lehce podvratný spojený s návštěvou hostince, restaurace či baru vám právě nabízíme. Nazvěme ho třeba Infiltrací.

Jak na to? Do kufru či batohu přibalíme sadu papírových pivních tácků s emblémem Slavie (ke koupi ve Fanshopu). S jedním v kapse se vydáme do restauračního zařízení. Je-li tam na stole stojánek s pivními tácky, máme vyhráno.

Před odchodem pak jeden slávistický tácek (do té chvíle schovaný) bez zbytečné okázalosti vsuneme (infiltrujeme) mezi ostatní pivní tácky ve stojánku na stole. Postup můžeme zdokumentovat (viz níže). Do jednoho stojánku je důležité vložit právě jen jeden „jiný“ tácek. Při větším množství by se ztratil prvek překvapení při objevení takového vetřelce, nehledě na fakt, že obsluha by asi velmi záhy nepatřičné tácky odebrala.

Výsledkem je pak příjemný pocit z nenápadného označení obvykle indiferentního prostředí klubovou symbolikou. Nejedná se o nijak agresivní čin, ba právě naopak – jde o hru založenou na vtipu a momentu překvapení příštích hostů. Podvratná akce s espritem! Nejen ke zpestření pobytu v restauračním zařízení, ale ve svém důsledku k propagaci červenobílých barev.

Pokud byste měli zájem podělit se o výsledky svého snažení, můžete zaslat fotodokumentaci na adresu  fo-sk-slavia@volny.cz. Odměna pro nejpilnějšího hráče jistá! Fotografie musí zachycovat:

1/ polodetail stolu v restauračním zařízení se stojánkem s běžnými firemními pivními tácky;

2/ detail prstů vkládajících do tohoto stojánku jeden slávistický pivní tácek;

3/ detail stejného stojánku, kde z balíčku běžných pivních tácků mírně vyčnívá infiltrovaný tácek slávistický;

4/ polocelek vchodu do restauračního zařízení, nejlépe včetně jeho viditelného názvu, kde došlo k infiltraci.

Vzor uveden v příloze. Dovolená se Slavií může začít.

Vlastimil Váňa

[nggallery id=200]