POZEMKÁŘSKÉ DOUBLE I LETOS – MUŽI I ŽENY OPĚT MISTRY!!!

Vlajkovou lodí Slavie jsou tradičně pozemní hokejisté. A výjimkou nebyl ani ročník 2013/14. Muži si nakonec v jediném  finálovém zápase play-off poradili s Rakovníkem (3:1, ač 0:1 prohrávali), ženy dotáhly dlouhodobou bilanci k suverénnímu primátu! Blahopřejeme a jen tak dále!

Naše blahopřání patří i bronzovým ragbistům. Ti sice v boji o finále podlehli Spartě (mistrem se nakonec stala Praga), ale díky ziskům  z dlouhodobé soutěže si vybojovali bronz!

Opět zazářila veslařka Mirka Knapková, členka VK Slavia, která obhájila titul mistryně Evropy, i když to vůbec po slabším startu neměla jednoduché. Ale její finiš je obdivuhodný a opět se musely soupeřky sklonit před veslařkou, která i touto cestou šíří slávu českého veslování a mateřského klubu!

A na závěr si nechme dvě sportovkyně, které sice členkami Slavie nejsou, ale svoje sympatie k věčné Slavii vyjadřují vždy a všude. Oštěpařka Bára Špotáková se po mateřské dovolené vrátila na atletická závodiště a v prvním pololetí nepoznala porážku. A tenistka Petra Kvitová? Její suverénní vítězství na slavném Wimbledonu překvapilo odborníky i laiky!

Přátelé, slávisté! Vám všem, kteří jste proslavili i v roce 2014 náš milovaný klub, Vám patří náš upřímný dík a i přání dalších úspěchů ve zbytku letošní sezóny i v dalších letech!

Dobi