Jubilejní 10. Setkání slávistických odboček

A oslava 10 let činnosti Fans Rožďalovice
Sobota 26.6. 2010 v Rožďalovicích

Základní informace o 10. Setkání odboček Vám zasíláme v předstihu ze tří důvodů:

1. UBYTOVÁNÍ – jelikož v našem městečku není tak velká ubytovací kapacita, museli jsme ubytování rozdělit na tři skupiny – viz přílohu Ubytování.

2. TURNAJ V MALÉ KOPANÉ
– jelikož nevíme, jak se k nám nakonec zachová Svatý Petr, a tak po loňských zkušenostech s podmáčenou částí hřiště jsme se rozhodli, že se celý turnaj odehraje na hřišti v nově vybudovaném a Radkem Bejblem pokřtěném školním areálu, kde se bude hrát na umělé trávě.Upozorňujeme všechny hráče na NUTNOST VHODNÉ OBUVI (sálovky, tarfy, tenisky). Na plochu NEBUDE VPUŠTĚN hráč v kolikách,ani v lisovkách !!!

3.  DUCH VÝROČNÍHO SETKÁNÍ – jelikož vzniká spoustu nových odboček, Setkání každým rokem získává na větší popularitě! A toto bude výroční, desáté Setkání! Předpokládáme proto hojnou účast. I přesto,že jsme si vědomi toho, že jsme to byli my, kteří jako první začali nasazovat do turnaje B-tým, později i C-tým, žádáme o pochopení, že pokud se přihlásí do turnaje velké množství odboček,z organizačních důvodů (chystáme i malé polední překvapení), může nastat případ, že bude za každou odbočku hrát pouze jeden tým.To vše se ale ukáže až podle přihlášek, a proto prosíme: neváhejte a přihlaste se včas!!!

A k tomu MALÉ UPOZORNĚNÍ: Jsme všichni slávisté a kamarádi, prostě jedna slávistická rodina, měli by v turnaji nastupovat jen opravdoví registrovaní slávisté (žádní „žoldáci“)!!!
Doufáme, že nás pochopíte, rádi bychom už nyní předešli nějakým nešvarům, které se tu a tam objevily v minulých ročnících. Na korektnost a oprávněnost startu namátkově dohlédne osobně předseda odbočky př.Stanislav Veselý!Přece si to všichni chceme především jednou za rok mezi sebou užít !!!
Postupně se bude program setkání včetně dalších tradičních doplňkových programů upřesňovat a průběžně Vás budeme informovat.
Pro lepší komunikaci,chceme řešit přihlášky pouze telefonicky či e-mailem (nač zbytečné papírování!). Za každou odbočku  kompetentní osoba přihlásí počet lidí na turnaj, na zábavu a nocleh na níže uvedených telefonních číslech či e-mailových adresách. Všechny přihlášky se tak budou soustřeďovat na naší odbočce a operativně budeme schéma připravovat!

Přihláška bude považována za závaznou až po zaplacení
a) startovného v výši 300,-Kč/tým
b) ti, co chtějí ubytování, zaplatí cenu dle výběru noclehu.Obojí na účet číslo-103419226/0300

KONTAKTNÍ OSOBY:
Blanka Malá-  Tel:731586278
Email: b.malaska@seznam.cz

Marek Veselý-  Tel:731481704
Email: markusvesely@seznam.cz

Těšíme se na poslední víkend v červnu na shledanou s Vámi!!

UBYTOVÁNÍ
Varianta č.1 – „Komfort“

…Pro ty,kteří nevědí, kdy půjdou ze zábavy domů, máme připraveno komfortnější ubytování v místním Bučickém mlýně vzdáleném cca 1,5km od Rožďalovic, v krásném prostředí mezi lesy u rybníka – přesvědčte se na:. http://www.bucickymlyn.cz/ubytovani.htm

Cena za noc činí 400,-Kč se snídaní
Počet míst: 18

Varianta č.2 – „Klasika“

…Pro ty, kterým nevadí, že budou omezeni odjezdem autobusu na ubytování, popřípadě si zařídí vlastní odvoz, neboť ubytovna se nachází v obci Seletice,vzdálené 7 km od Rožďalovic.
Ubytovna je velice slušně zařízena.

Cena noc činí 250,-Kč se snídaní
Počet míst: 100

Varianta č.3 – Kempování

…Pro ty, kteří nemají žádné velké nároky a mají vlastní stan a spacák, bude připraven plac, přímo za místem konání zábavy, vedle naší klubovny, kde Vám ráno snídani zajistíme.

Cena za noc a snídani – Jen podle toho, co po ránu zvládnete sníst a vypít.
Počet míst: Neomezený

Samozřejmě i ti z Vás, kteří se rozhodnete pro tu variantu ubytování, která je se snídaní, jste poté zváni do naší klubovničky k bazénu, kde bude připraveno posezení s dalším občerstvením!!!