Návštěva Slavia muzea

Slavia přichystala pro fanoušky jedinečnou akci – ještě před oficiálním otevřením Slavia Musea pro veřejnost můžete muzeum navštívit a zároveň v něm zhlédnout dokumentární film Spolu jsme silnější.

Odbor přátel připravuje pro své členy také možnost návštěvy muzea a to dne 15. 12. 2018. Součástí budou doprovodné akce. Předběžně bude muzeum otevřeno od 10:30 do 14:00

více informací již brzy na webu Odboru přátel

Hodinový dokument Spolu jsme silnější měl premiéru během červencového Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Během podzimu se promítá ve vybraných kinech, kdy jsou projekce spoluorganizovány místními odbočkami Odboru přátel a zároveň po filmu následuje beseda s hráči Slavie. Dokument tak mohli vidět fanoušci v pražském kině Dlabačov, v Jičíně a v Kolíně, do konce podzimu jsou v plánu ještě projekce ve Strakonicích, Klatovech a Berouně.

Nyní vycházíme vstříc i pražským fanouškům a nabízíme unikátní spojení projekce filmu ve zbrusu novém Slavia Museu. V ceně vstupenky je zahrnuta jak samotná projekce dokumentu, tak i návštěva prostor muzea v přízemí a 1. patře stadionu, které bude pro veřejnost otevřeno až od 1. prosince.

Vstup do prostor muzea se nachází v prostorách bývalé VIP recepce (mezi McDonald´s a Komerční bankou) uprostřed Tribuny J. W. Maddena a bude otevřen vždy hodinu před začátkem projekce, po skončení projekce bude nutné prostory muzea z organizačních důvodů opustit do 20 minut. Vstupenky se neprodávají na konkrétní místo, diváci budou sedět na místech, která si obsadí jako první. Před projekcí bude divákům v 1. patře k dispozici otevřený bar s občerstvením a zároveň i toalety. V prostorách muzea v přízemí není dovoleno konzumovat jídlo a pití.

Počet termínů projekcí je omezený, v případě velkého zájmu je možné, že budou přidány další termíny. Vstupenky je možné koupit online, v případě, že nebudou jednotlivá představení vyprodána v online prodeji, tak i přímo na místě u vstupu do muzea až do naplnění kapacity. Na místě prodej vstupenek pouze v hotovosti.

Termíny projekcí:

DenDatumČas projekce  
pátek23. 11.19:00vstup možný vždy 60 minut před začátkem projekce 
sobota24. 11.17:00 19:00vstup možný vždy 60 minut před začátkem projekce
neděle25. 11.14:00 16:30 19:00vstup možný vždy 60 minut před začátkem projekce 
pondělí26. 11.18:00vstup možný vždy 60 minut před začátkem projekce

Ceník vstupenek projekce Spolu jsme silnější + Slavia Museum:

Dospělí180 Kč
Děti do 15 let100 Kč  

3 thoughts on “Návštěva Slavia muzea

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..