ODBOČKY: S ROŽĎALOVICKÝMI DO BARCELONY! Web odbočky Klatovy! Jak prožili Veleňstí derby s Duklou? Bowlingová akce Kolínských v Pardubicích se blíží!

JEDE SE NA NOU CAMP DO BARCELONY!
Z webu Rožďalovických www.slaviafansrozdalovice.wgz.cz přebíráme informaci o 5-denním zájezdu, který pořádají do Barcelony na zápas Plzně s domácím celkem. Zájezd se pořádá ve dnech 17.-20.října 2011 a stojí 5690 Kč. Je připraven bohatý program, hotelové ubytování s polopenzí, prohlídka památek i zajímavostí, koupání v moři.


Rožďalovičtí zájemcům jistě rádi poskytnou informace na telefonech 731 101 928 nebo 731 481 704.

[nggallery id=129]

Jak odbočky prožívají smutné i radostnější chvíle, můžete poznat i z malého článečku Veleňských na webu www.sksvelen.cz, z nějž přebíráme:

SLAVIA – DUKLA, Eden, 16.9.2011
Teprve v sedmém kole se většina z nás dostává poprvé v tomto ročníku na fotbal do Edenu. 6671 diváků, mezi nimi nechybělo 14 členů naší odbočky, bylo zvědovo, zda nové i uzdravené posily pomohou Slavii odrazit se od pomyslného herního dna.

První dvacetiminutovka nebyla z naší strany až tak špatná. Kdybychom přidali k nasazení trochu přesnosti a klidu v zakončení, mohli jsme i skórovat. To se však nestalo a tak se s přibývajícím časem začala lepit nervozita na kopačky našich borců. Čím víc se blížil konec zápasu, tím víc rostla neschopnost našich hráčů si kloudně přihrát, nebo, nedej Bože, zakončit. Když pak náš stratég na lavičce vystřídal do té doby nejaktivnějšího hráče Blažka, bylo po veškerých nadějích na zisk tří bodů…

Nevím, nemyslím si, že máme až tak slabé mužstvo, abychom se krčili na konci tabulky se šesti body. Chyba bude asi nikde jinde. Jenže náš trenér na po zápasové tiskové konferenci prohlásil že“ jsme se vydali na nějakou cestu, ze které neuhneme“. Tak to se máme na co těšit…
K Arazimům (domovská restaurace slávistů ve Veleni, pozn. red.) dorážíme jen ve třech. Já, Pavel a Tonda. Po třech smutných Plzních se rozcházíme domů a já už přemýšlím o pondělním derby. Budiž k nám Bůh milostiv…
TATA (Petr Tomčišin)

ODKAZ NA WEB KLATOVSKÝCH

V rubrice ZAJÍMAVÉ ODKAZY najdete i odkazy na webové stránky našich nejagilnějších odboček a přibývá k nim i web odbočky Klatovy: www.slaviakt.jex.cz!

O PERNÍKOVÝ EDEN – BOWLINGOVÝ TURNAJ KOLÍNSKÝCH V PARDUBICÍCH

Připomínáme i blížící se termín akce Kolínských, o které jsme již na našich stránkách psali. Turnaj se uskuteční v neděli 9.října a aktuální informace jsou na webu odbočky Kolín – www.opskolin.webnode.cz!

Dobi