Odbor přátel Slavie na Facebooku

Pro budoucí zájemce či již současné členy komunitního webu www.facebook.com dáváme na vědomí, že i zde, pod níže uvedeným odkazem, který najdete rovněž na homepage, má FO SK Slavia Praha-Odbor přátel svou prezentaci.

Několik slov na úvod. Na web mají přístup pouze registrovaní jedinci. Tato registrace je však jednoduchá a nepřekračuje rámec běžných registrací na větších diskuzních serverech.
Obecně lze o Facebooku říci, že jde o tč velmi populární web, kde se registruje nespočet jedinců z celého světa, z naší republiky, slávistů. Při akci sčítání slávistů se hláslo přes 13 tisíc jedinců.

Facebook se kromě jiného dá využít ke zjednodušené (např. i chatové) komunikaci mezi jednotlivci, najdete zde mnohé známé ze školy, z práce, ze Slavie a slávistických webů.
Na facebookové stránce OP Slavie pak můžete prezentovat své názory, akce odboček či prostě ukázat existenci vaší odbočky eventuálním zájemcům (aneb kdo se neprezentuje, o něm se neví), diskutovat ve fóru.

Přijďte mezi nás, dejte vědět o své odbočce, o svých akcích. O Vás  slávistech. Můžete využít buď odkaz níže (bude fungovat registrovaným, přihlášeným), nebo dejte do vyhledávání na webu Facebooku (opět podotýkám po přihlášení na web)  text „Odbor přátel SK Slavia Praha“

Odkaz zde: http://www.facebook.com/?ref=home#/group.php?gid=120931836178&ref=ts

Pozn: nejde o propagaci www.facebook.com, ale o informaci, že na něm má Fotbalový oddíl Slavia Praha – Odbor přátel svou stránku k Vaší resp. naší prezentaci.