OP SLAVIA – FC ŠVANDA 5:2

I poslední zápas podzimní části sezony tým OP Slavia vyhrál, když porazil běchovický FC Švanda 5:2. Vítězství se však tentokrát nerodilo lehce. Po vyrovnaném úvodu se obrovské chyby v obraně dopustil stoper Milan Arazim a nabídl hostům penaltu. Tu s přehledem proměnili a ujali se v Edenu vedení. Reakce byla naštěstí rychlá. Po centru do vápna se do vzduchu zavěsil slávistický kanonýr Pepa Nohejl a vyrovnal. Následně zvýšil po rohovém kopu Tomáš Karas na 2:1 a zdálo se, že domácí svírají otěže zápasu pevně ve svých rukou. To ovšem platilo opět pouze malou chvíli a běchovičtí dokázali do přestávky vyrovnat na 2:2. Po důrazném proslovu kapitána Roberta Jiráka však ve druhém poločase sešívaní hru výrazně zlepšili a odměnou jim byly 3 branky, které vsítil Petr Kučera, Michal Bíža a opět Pepa Nohejl. Slávisté tak zakončili vydařenou podzimní část sezony bez ztráty bodu a vyhřívají se na průběžném prvním místě tabulky. Na jaře je ovšem čeká ještě těžká práce, kdy musejí tyto výhry potvrdit a ubránit se tak svým pronásledovatelům.